Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #36

Návštěva CAMPu, narozeninový piknik pro Debi a Pop Messe festival. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Narozeninový piknik

Minulý týden oslavila @deborakellovska 20. narozeniny a my jí u té příležitosti uspořádali narozeninový piknik ve Stromovce. Já jsem připravila můj slavný cheese board plný dobrých sýrů, krekrů a ovoce. Ostatní se postarali o dobré pití a další chuťovky. 

Byl krásný červencový den a zapadající sluníčko přidávalo pikniku tu pravou atmosféru. Debi o pikniku nevěděla, a tak byla nejprve chvilku zaskočená, ale nakonec jsme si to skvěle užili. Seděli bychom ve Stromovce klidně až do noci, to nám však bohužel překazili komáři.

Návštěva CAMPu

Ve čtvrtek jsme se s @deborakellovska vydaly za kulturou do CAMPu (Centrum architektury a městského plánování). Aktuálně tam probíhá výstava návrhů Vltavské filharmonie. K dispozici je všech 18 soutěžních modelů, které jsou doprovázeny realistickými vizualizacemi.

Na výstavě jsme začaly debatu se starším pánem, který si s námi vyměňoval názory na jednotlivé modely a poté nám vyprávěl o jiných evropských filharmoniích. Takové spontánní a příjemné interakce s cizími lidmi mám moc ráda.

Do CAMPu můžeš přijít každý den. Na celé prázdniny je tu naplánovaný nabitý program. Všechny akce nejdeš zde: facebook.com/camppraha/events

Výstavy jsou bezplatné, a pokud zrovna nemáš chuť na výstavu, můžeš se sem zastavit aspoň na dobrou kávu nebo si třeba pořídit zajímavou knihu. Myslím si, že to odteď bude moje nové oblíbené místo na práci, jelikož je tu klid, stoly s výhledem do zahrady a krásné přirozené světlo. 

Výlet do Brna na Pop Messe festival

V pátek jsme se FOMO bandou vydali na festival Pop Messe do Brna. V 10:00 jsme vyrazili z nádraží Holešovice a už jen cesta vlakem byla velkým zážitkem. Vlakem totiž projížděla paní Naďa s občerstvením, od které jsme pravidelně doplňovali zásoby kvašeného alkoholického nápoje. 

Po příjezdu do Brna jsme navštívili brněnskou pobočku Lokálu, kde si většina z nás objednala jejich vyhlášený smažák s bramborami. Po příjezdu do tanečního studia Kontrast, kde jsme byli ubytovaní, jsme si všichni dali asi hodinového šlofíčka, abychom byli ready na večer.

Pak už jsme se nachystali a vyrazili do centra na festival. Festival jsme odstartovali vystoupením Smacka a pak už jsem netrpělivě čekala na vystoupení BICEP a SKEPTY

Set od DJské dvojice BICEP byl naprosto dokonalý, po celou dobu koncertu jsem si jen užívala daného okamžiku, měla zavřené oči a poslouchala. Následovalo vystoupení britského rappera SKEPTY – vrchol celého večera. Ten se s námi podělil o největší tracky své kariéry a udělal velkou show. 

Díky FOMO za zážitek a mým kolegům za slzy smíchu.

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.