Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #35

Útěk na chatu, prezentace našeho večera na akci Slavie, knížka People We Meet on Vacation. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Prezentace našeho večera na Slavii

Jako každé úterý jsme náš večer strávili v karlínském pivovaru u Dvou kohoutů, kde se pravidelně setkáváme na tzv. zelené úterý. Tentokrát jsme si však společně s @karolinadrach připravily prezentaci o našem večeru stráveném na akci fotbalového klubu Slavia.

O týden dřív jsme byly pozvané na akci Slavie, a to ku příležitosti představení nových dresů ve spolupráci se značkou Puma. Byla to z mnoha hledisek nezapomenutelná akce, a proto jsme se rozhodly, že by byla škoda se o ni nepodělit.

V pondělí večer jsme se tedy sešly v kavárně a vypracovaly jsme pro kamarády 30stránkovou prezentaci popisující naše zážitky. Jelikož jsme si z akce přinesly asi 40 fotek z fotokoutku, rozhodly jsme se vytvořit také speciální album, které bude při prezentaci kolovat. U tvorby prezentace jsme se neskutečně pobavily, ráda bych s takovou lehkostí zpracovávala prezentace do školy.

V uterý jsme byly připravené prezentovat, musely jsme však počkat až dohraje DJ, aby nás bylo alespoň trošku slyšet. Ve 22:00 jsme se všichni shromáždili u našeho stolu a my mohly začít s prezentací. Ráda bych nyní věděla, co si mysleli lidé kolem nás, jelikož neznám moc lidí, co v 10 hodin večer vytáhnou v hospodě notebook a začnou prezentovat.

Prezentace měla úspěch a hodně lidí pobavila. S Kájou nyní plánujeme takto reportovat všechny společné navštěvy akcí a chtěly bychom z toho do budoucna vytvořit tradici!

Pro představu pár slidů:

Útěk na chatu

Neúprosná vedra nás donutila utéct z rozpálených ulic Prahy. Naštěstí má naše kamarádka @natyroubalova krásnou chatičku 15 minut za Prahou. Nakoupily jsme tedy zásoby jídla a na dva dny utekly na samotu u lesa.

S holkama si to umíme udělat hezké. Celý útěk se nesl ve stylu dobrého jídla, ledové kávy, čtení, odpočinku a opalování u bazénu.

Tip na letní oběd:

Pokud máš kvůli vedru zhoršený apetit a nemáš chuť na nic těžkého, doporučuji ti vyzkoušet melounový salát s fetou a mátou. Skvělý osvěžující oběd, jehož příprava ti zabere maximálně 10 minut.

Letní čtení

Při útěku z rozpálené Prahy jsem si s sebou zabalila také knížku People We Meet on Vacation od Emily Henry. Prvních 20 stránek mě vůbec nenadchlo a nečetlo se mi zrovna jednoduše. Na chatě jsem se však do knížky začetla a dalších 10 stránek mi stačilo, abych se do knížky zamilovala.

Mám ráda, když mi někdo doporučí knížku na léto, a tak teď doporučím na oplátku jednu knížku i já. Pokud máš rád/a cestování, nevadí ti čtení v angličtině a naopak se v ní chceš zlepšit, zkus tuto knihu.

Velmi dobře se čte, je vtipná, romantická a plná letních dobrodružství.

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.