Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #32

Jóga na Karlově mostě, zelené úterý a nové album od Draka. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Zelené úterý

Ach, ty úterky. S kamarády máme tradici jménem zelené úterý. Všichni se sejdeme v hospodě Dva Kohouti a společně si vychutnáváme dobré lokální pivo. Zelené uterý se tomu ale neříká jen tak, bylo pojmenováno po tradičním peprmintovém likéru zelená, který k pivu pijeme. V kombinaci s pivem se jedná o pravou legendu českých hospod a ne každý si na ni troufne.

My však tuto kombinaci milujeme. Tento týden jsme se sešli v doopravdy hojném počtu, nevím, jestli to bylo tím krásným počasím nebo tím, že jsme chtěli řádně oslavit oficiální první letní den. Užili jsme si to bezvadně, pár panáků zelené tomu dost pomohlo.

P.S.: V úterý jsme dokonce vyzkoušeli panák zelené se šlehačkou ve spreji a raději bych vám poradila se této kombinaci obloukem vyhnout.

Sunrise yoga na Karlově mostě

V úterý proběhla na Karlově mostě jóga při východu slunce. Akci pořádal @yogamovementprague ve spolupráci s hudebním skladatelem Karlem Havlíčkem, který lekci doprovázel na piano (které bylo mimochodem také postavené uprostřed Karlova mostu).

Byl to nesmírný zážitek. Na Karlově mostě se sešlo kolem 400 lidí, kteří i přes brzké vstávání (lekce začínala přesně v 5 hodin ráno) přišli oslavit mezinárodní den jógy. Lekce byla sama o sobě skvělá, s holkami jsme měly dokonce několikrát na krajíčku.

Po józe jsme byly trošku vymrzlé, a tak jsme se po cestě domů stavily ještě pro teplou kávu a v 7:00 už jsme byly zpět doma, nabité pozitivní energií a chutí pokračovat v produktivním ránu.

Nové album od Draka

Drake vydal nové album Honestly, Nevermind, které rozpoutalo vlnu rozporuprných názorů, a to především na TikToku. Já však patřím mezi ty, kterým album udělalo hroznou radost.

Drake se tentokrát přesně trefil do mého hudebního vkusu a latinskými melodiemi podpořil moji letní náladu zase o něco víc!

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.