Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost? #31

Piknik ke konci semestru, víno na Stalinu, pracovní session, koncert Emmy Smetany a Rock for People. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Piknik ke konci semestru

Ve středu jsme si se spolužačkami udělaly oslavný piknik v Riegrových sadech. Každá z nás donesla nějaké dobroty a nesmělo chybět ani něco dobrého k pití. V Lidlu jsem nově objevila malé plechovky s Hugem. Ideální alkoholický drink na zahnání žízně v letních pařácích, navíc stojí pouhých 20 Kč.

Byl krásný slunečný den, v Riegrových sadech jsme si rozdělaly deku, jedly, pily a oslavovaly úspěšně dokončený semestr. Na závěr jsme si zahrály UNO a vrátily se tak na chvíli zpět do bezstarostných dětských let.

Víno na Stalinu

Středeční večer dále pokračoval ve velmi příjemném duchu. Měly jsme s kamarádkami pár novinek, o které jsme se musely podělit, a tak jsme se rozhodly využít teplého červnového večera a šly si sednout na Stalin.

S sebou jsme vzaly také dvě láhve vína, abychom lépe rozproudily konverzaci a oslavily to, že je půlka týdne úspěšně za námi.

Pracovní session

Čtvrtek jsem zahájila velmi produktivně. Domluvila jsem se s kamarádkou a spolužačkou @lkristynaa, že si dáme společnou pracovní session v Cafedu. Věděly jsme totiž, že když se domluvíme na místě a konkrétním čase, ani jedna z nás nebude mít šanci vycouvat.

A ještěže jsme se takto domluvily. Byla jsem velmi produktivní a zvládla jsem udělat většinu věcí, které jsem odkládala už pár dní. Jako například vymyslet téma bakalářské práce. K práci jsme si objednaly ledovou kávu a poke bowl, takže nám nic nechybělo.

Pokud pracuješ jako já na homeoffice a nemáš vždy chuť pracovat z domu, ale zároveň se ti nechce samotné/mu do kavárny, domluv se s kamarádem/kou a jděte společně! Práce jde vždy líp, když máš vedle sebe parťáka!

Koncert Emmy Smetany a Jordana Haje

Ve čtvrtek jsem se vydala na koncert Emmy Smetany a Jordana Haje, který se konal v Lucerně. Koncert byl sám o sobě skvělý, ale s holkama jsme si užily především jeho afterparty, na které hrál DJ NobodyListen.

Dlouho jsem si takto nezatancovala. NobodyListen hrál takové hity, že jsme se nemohly hnout z parketu ani na minutu. Protancovaly jsme celý zbytek večera, a řádně se tak připravily na hudební víkend před námi.

Rock for People

Na víkend jsme se vydali do Hradce Králové, a to na festival Rock For People. Bylo to mé poprvé na podobném festivalu v Česku, a tak jsem byla plná očekávání.

Pátek jsme zahájili koncertem Fall Out Boy, což jsou autoři hitů jako Centuries nebo Uma Thurman.

Sobotní večer se nesl ve znamení Green Day. Za svůj život jsem již na pár koncertech byla, tento byl však jedním z nejlepších. Kluci i přes svůj pokročilý věk předvedli naprosto úžasnou show trvající skoro dvě hodiny. Chci jen podotknout, že hráli bez přestávky! Zazněly největší hity jejich kariéry jako American Idiot, Boulevard of Broken Dreams nebo Wake Me up When Semptember Ends.Celý koncert byla naprostá pecka a já odcházela nabitá energií na další týden dopředu.

S/O Rock For People za skvělou organizaci a skvěle udržovaný toalety!!!

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.