Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #21

Natáčení nového pořadu pro FOMO, první trhy na Kulaťáku v tomto roce nebo sluneční brýle z Decathlonu. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Natáčení nového pořadu pro FOMO

Mám ráda výzvy. Tentokrát je to natáčení nového pořadu pro FOMO, který si už brzy budeš moct pustit na YouTube. S mluvením na kameru nemám skoro žádné zkušenosti, proto jsem byla při prvním natáčení docela nervózní. Nakonec jsem si to však velmi užila, hlavně díky @kulhak_, se kterým pořad moderuju. Cítila jsem se vedle něj uvolněně a myslím si, že nám to společně doopravdy sluší! Věřím, že časem to bude lepší a lepší.

Už odmalička jsem měla touhu něco natáčet. Jako malá jsem s kamarádkami v pokojíčku točila večerní televizní noviny a s bráchou přehled o počasí na zahradě. Nikdy však nic vážnějšího. Doufám tedy, že mi alespoň k něčemu budou přednášky mluveného projevu z minulého semestru. Už teď se těším na natáčení nového dílu a jsem zvědavá na výsledek!

Sporty sunglasses z Decathlonu

Sportovní brýle teď zažívají boom, a proto jsem se rozhodla si taky jedny pořídit. Věděla jsem, že pokud je nevyužiju na normální nošení, rozhodně se mi budou hodit alespoň při běhání. Jelikož jsem ale talent na to brýle buď ztratit, nebo rozsednout, chtěla jsem si raději pořídit levnější. V týdnu jsem šla kolem Decathlonu na Smíchově a rozhodla se prozkoumat cyklistické brýle tam. Stačilo pár minut a odcházela jsem z obchodu s úsměvem na tváři a cyklistickými brýlemi za 90 Kč!

Den ve znamení tvoření contentu

V pátek jsme si s @deborakellovska udělaly den pro tvorbu obsahu jak pro FOMO, tak i pro nás samotné. Vzájemně jsme se využily pro natočení outfitových videí, vyfotily jsme pár fotek v ulicích Prahy, navštívily event a vymýšlely tiktoky. Za pár hodin jsme toho stihly vytvořit doopravdy hodně a já se těším, že takovéto dny budeme mít pravidelně. Ono je totiž vždy zábavnější vytvářet obsah s někým po boku, ještě když má stejný styl jako vy!

První trhy na Kulaťáku v tomto roce

V sobotu jsme s @carolinecumrik vyrazily na naše první společné trhy na Kulaťáku v tomto roce. Bylo to ideální alespoň na lehké zmírnění příznaků přicházející kocoviny po pátečním večeru. Kromě toho byl nádherný den, sluníčko svítilo a konečně také hřálo.

Na trzích miluji především jejich atmosféru. Vždy mi udělá radost, kolik lidí v sobotu vstane, vezme si svůj proutěný košíček a vyrazí s celou rodinou. Já si tentokrát dala pouze ledovou kávu, můj žaludek neměl na nic jiného náladu. Příště si však dám pořádnou snídani. Domů jsem si koupila alespoň kadeřávek (kale) a hummus, ze kterého jsem si později udělala skvělý oběd a byla jsem spokojená.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.