Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #29

Koncert Billie Eilish, motorkářská bunda a nové nehty. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Koncert Billie Eilish

Ve středu jsem měla tu možnost jet na koncert Billie Elish, který se konal v německém Bonnu. Jednalo se o akustický koncert, na kterém vystoupila se svým bratrem Finneasem.

Do Bonnu jsme vyrazili autem a cesta nám zabrala skoro 7 hodin. Stálo to však za to! Díky tomu, že jsme tam jeli jako médium, jsme dostali akreditační kartičky, se kterými jsme mohli nahlédnout do zákulisí plného německých celebrit a také na afterparty po koncertu.

Samotný koncert byl úžasný. Billie hrála především svoje starší písničky, které jsem ve svých 17 letech měla ve sluchátkách 24/7. Jednalo se o písničky jako Hostage, Ocean Eyes nebo I love you. Celé vystoupení bylo velmi emotivní. I na Billie bylo vidět, jak si to užívá, už dlouho totiž takto komorní koncert nedělala. Některé písničky nezpívala už tak dlouho, že si pletla slova. To všechno ale přidávalo na autenticitě celého vystoupení.

Po koncertu jsme měli vstup také na afterparty, kde jsme si dali pár drinků, zatancovali si, ochutnali pravý německý párek v rohlíku a poté jsme se už vrátili na hotel, jelikož jsme věděli, že nás další ráno čeká ještě náročná cesta zpět do Prahy.

Motorkářská bunda ze sekáče

Motorkářskou bundu jsem v sekáčích po celé Praze hledala asi poslední dva měsíce. Měla jsem je všude po Pinterestu a musela jsem ji mít. Nakonec jsem ji objevila v malém sekáči v Třebíči – a ještě k tomu zlevněnou. Neváhala jsem.

Doma jsem z ní jen musela odstranit páteřák a chrániče na ramenou a byla ready. Vzala jsem ji na koncert Billie Eilish a pochválila mi ji dokonce Lena Mantler, jedna z nejznámějších něměckých influencerek z dua Lisa und Lena (17, 5 milionu sledujících na Instagramu). Z toho jsem měla doopravdy obrovskou radost!

Nové nehty

Je potřeba dělat radost sama sobě. Já si tento týden zlepšila tím, že jsem šla nehty. Chodím na ně převážně do Třebíče, jelikož v Praze by mě to stálo půlku výplaty.

Vybrala jsem si krásně oranžovou barvu, abych se naladila na přicházející léto. Vždy, když mám krásné nové nehty, tak mám i větší sebevědomí.

Friendly reminder: Udělej si jednou za čas hezký den sama pro sebe. Vezmi se na nehty, zajdi si na kafe, do fitka nebo se jen rozval u gauče a odpočívej.

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.