Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #28

Spontánní výlet na filmový festival do Cannes, proteinová zmrzlina z Lidlu a pop-up akce od 1981 na Hollaru. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Spontánní výlet na filmový festival do Cannes

Když jsem se ve čtvrtek dozvěděla, že v pátek v 6 ráno odlétám na filmový festival do francouzského Cannes, nemohla jsem tomu uvěřit. Věděla jsem sice, že ta možnost tady je, nikdy jsem si však nemyslela, že se může stát skutečností.

Nebylo čas ztrácet čas. Ihned jsem začala řešit, co všechno musím zařídit, co musím před odletem dodělat a co si s sebou zabalím. Rychle jsem si došla na antigenní test, koupila plavky, vyprala oblečení a zabalila si kufr.

Na letiště jsme s @carolinecumrik vyrazily rovnou z akce Nespavost, kterou pořádal @nobodylisten v pražském hotelu Andaz. Na akci jsme přijely již se zavazadly a po skončení jsme jely přímo na letiště.

Letadlo nám letělo v 6 ráno a musely jsme přesedat ve Frankfurtu nad Mohanem, odkud jsme letěly do Nice. Dále jsme pokračovaly vlakem do finální destinace Cannes.

V Cannes jsme strávily 4 dny, během kterých jsme stihly zachytit významné celebrity na červeném koberci, dostat se na žádanou afterparty v plážovém klubu, projet se na jachtě, jíst skvělé jídlo a pít ještě lepší drinky.

I když byl tento výlet pracovní, neskutečně moc jsem si ho užila. Poznaly jsme skvělé lidi a viděly, jak to na takovém mezinárodně uznávaném filmovém festivalu vůbec chodí. Velmi jsme se při tom naladily na letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech a už se nemůžeme dočkat, až tam na začátku července zavítáme.

Do Cannes jsem jely vytvářet obsah především na TikTok. Jestli tě tedy zajímá, jak to v Cannes skutečně vypadalo, kdo všechno byl na červeném koberci a co měl kdo na sobě, podívej se na naše videa na TikToku @heyfomo.cz.

Red Carpet Looks

Proteinová zmrzlina z Lidlu

Lidl nyní prodává novou proteinovou zmrzlinu od Gelatelli. Chystala jsem se na ni už delší dobu, někdo ji však doporučil na TikToku a v ten moment byla vyprodaná snad po celé Praze. Když jsem tedy dojela domů do Třebíče, byla to první věc, pro kterou jsem do Lidlu šla.

Neměla jsem skoro žádná očekávání. Myslela jsem si, že to bude další z mnoha zdravých zmrzlin bez chuti. Velmi jsem se však zmýlila. Koupila jsem si příchuť slaný karamel a můžu vám říct, že tak dobrou zmrzlinu jsem dlouho nejedla.

Celé balení navíc obsahuje pouze 350kcal, takže nemusíš mít výčitky, když sníš na posezení celé balení!

Sekáčová pop-up akce od 1981 na Hollaru

Ve čtvrtek jsme se zašly podívat na pop-up akci sekáče 1981, který se konal na dvorku FSV UK na Hollaru. Nejenže byly na místě k vidění skvělé vintage kousky, ale ještě k tomu hráli moji oblíbení DJ's Kewu a Steady.

Na akci jsem byla s kamarádkami a musím říct, že už dlouho jsem si takto nezatancovala!

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.