Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #23

Podle paní z Burrita Loca vypadáme s holkami jako ze Sexu ve městě, výlet pro medvědí česnek a motivační nápis na záchodcích v klubu. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Sex ve městě (česká edice)

Minulý víkend se uskutečnil MBPFW, kam jsme pracovně vyrazily společně s @carolinecumrik, @deborakellovska a @magdacizek. Na Fashion Weeku jsme měly za úkol vytvořit velké množství video obsahu, a tak jsme po většinu času natáčely videa a fotily zajímavý streetwear. Mezi přehlídkami byl vždy časový rozestup několika hodin, kdy jsme se vrátily z Pražské tržnice zpět do kanceláře.

Fashion Week člověka poměrně dost vyčerpá jak fyzicky, tak společensky. Je tedy zapotřebí průběžně doplňovat energii. Naštěstí máme nedaleko redakce Burrito Loco. V tom holešovickém pracuje jedna mladá slečna, která byla poměrně překvapená, když jí dovnitř vešly čtyři neobvykle oblečené kamarádky.

Neustále po nás pokukovala a po chvilce z ní vypadlo: „Vy vypadáte úplně jak ze Sexu ve městě.“

Komentář mi udělal velkou radost. Na seriálu jsem vyrostla a do velké míry formoval moje sny a styl (dokonce i vkus na muže). To, že jsme v daný moment vypadaly jako jeho česká verze, mi zlepšilo celý den!

SMASH or PASS: MBPFW edition

by @tomaspatava

Sezóna výletů zahájena

Jaro, mé oblíbené roční období. Svět se probouzí po dlouhé depresivní zimě, sluníčko nabírá na síle a stromy se začínají zelenat. Konečně se dá jezdit na výlety a chodit na dlouhé procházky! S rodinou jsme se vypravili na velikonoční procházku s cílem natrhat si medvědí česnek na domácí pesto. Mňam!

Prachy budou, MY NEBUDEM. Amen

To je nápis na dveřích záchodků v klubu Roxy v Třebíči, kam jsem se v pátek vydala s kamarádkami oslavit Velikonoce. Přinutil mě se na chvíli zamyslet a uvědomit si jednu věc – chci pracovat, abych žila, ne žít, abych pracovala.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.