Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #22

Pěší výprava do práce s Jonášem a Kájou, Levi's event a girls' night. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Pěší výprava do práce s Jonášem a Kájou

V úterý jsem se rozhodla přidat na část cesty k @johnymachette a @karolina_dr.ach, kteří si dali jako výzvu jít do práce pěšky. Jen pro představu uvedu, že oba bydlí v Dejvicích a pracují na Praze 9. Když jsem v pondělí večer viděla Jonášovy stories o jejich plánu, hned jsem mu napsala, že se ráda přidám. Sama jsem totiž musela ráno do práce a cestu jsme měli společnou, proč to tedy nespojit a neudělat si výlet.

Sraz jsme měli již v 7:30, kdy nás Jonáš vyzvedl u Starbucksu na Kulaťáku. Trasa byla předem propracovaná a takticky obsahovala hned několik zastávek na občerstvení. Ta první byla v Chleba a máslo na Letné, kde se koupili koláče a kafe na cestu a pokračovalo se Stromovkou až do Holešovic. Druhá taktická zastávka byla v Osadě, tam jsme si nechali namíchat mimosu, a jelikož jsme museli pokračovat, vzali jsme si ji do kelímku na cestu. Vypadala pak spíš jako levný multivitamínový džus.

V Holešovicích jsem se odpojila a Jonáš s Kájou pokračovali sami až do kanceláře na Praze 9. Ušla jsem krásných 9,5 kilometrů a byl to skvělý start dne. Po cestě jsme se dokonce shodli, že bychom tyto pěší cesty do práce mohli praktikovat častěji. Tak doufám, že se za 14 dní uvidíme znovu. Tentokrát se k nám už snad přidá i @carolinecumrik s @alyxtheberner!

Levi's reworked by Natalie Dufková

Ve středu jsem se šla podívat na event od Levi's pořádaný na počest kolaborace s Natalií Dufkovou. Přestavena byla kolekce, která spojuje denim s ženskými volány. Mile mě překvapilo, jak šikovně se dá denim upcyklovat a jak zajímavé kousky mohou vzniknout ze starých džínů.

Girls' night

V pátek jsme si udělaly se spolužačkami girls' night. Začaly jsme u mě doma, kde jsme si namíchaly drink (v rámci úspory peněz), pustily si osmdesátkový playlist a probíraly životní trable.

Nestačila jsem se divit, jak neskutečně vybavená chodí @lkristynaa na party. Nejenže s sebou donesla dvě placatky, ale nakoupila nám dokonce skořicové šneky na posilnění a v kabelce měla připravené také tři Kinder hrošíky pro případ nouze!

Poté jsme pokračovaly na narozeninovou oslavu Footshopu, která se konala ve Fuchsu. Na zbytek večera mám už pouze mlhavé vzpomínky...

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.