Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #20

Ples v Lucerně, solo date nebo medjool datle. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Ples v Lucerně

Spontánní a skvělé. Takové bylo středeční rozhodnutí vyrazit na maturitní ples Gymnázia Postupická. Někdy jsou neplánované akce mnohem lepší než ty předem chystané. Nemáme vysoká očekávání a nestihneme akci tolik overthinkovat.

Trošku jsem musela improvizovat, protože v Praze nemám ani pořádné podpatky, vše je stále doma v Třebíči. Místo nich jsem si vzala vysoké černé kozačky, neumyté vlasy stáhla do drdolu, nanesla červenou rtěnku a šla. Fakt, že jsem ještě nikdy předtím nebyla v Lucerně, zintenzivnil moje nadšení. Na plese jsem nikoho neznala (kromě kamarádů, se kterými jsem přišla), což bylo poněkud zvláštní, ale o to víc jsem si to užila a cítila se jako špión mezi maturanty. Celý zbytek večera jsem protancovala. Trošku mě mrzelo, že jsem si s sebou nevzala svoje sportovní hodinky, zajímalo by mě, kolik energie jsem spálila!

Vzala jsem sama sebe na solo date

V pátek jsem měla jeden z nejhezčích dnů za poslední půl rok. Udělala jsem si totiž den sama pro sebe. Ráno jsem odstartovala lekcí cyclingu, což byl výstup z komfortní zóny, protože cvičit chodím převážně večer. Vstala jsem však s překvapivou motivací, oblékla si sportovní oblečení a vyrazila do Form Factory na Vinohradech. Probudila jsem tím mysl a nastartovala tělo na nadcházející den.

Je důležité trávit čas sám se sebou a takové solo randíčko není nic divného. Já si to svoje sestavila ze všech aktivit, které mám ráda. Šla jsem na procházku do parku, prozkoumala sekáče, nakoupila v japonském obchůdku, četla jsem knížku v kavárně a uvařila si skvělé jídlo. Měla jsem tak krásný den, že jsem o tom dokonce musela napsat mámě. Umění trávit kvalitní čas o samotě je důležité i pro naše mentální zdraví. Mně to pomáhá moc!

Medjool datle

Neodpustím si ani malé doporučení. V prodejnách Country life jsem našla výborné datle. Jsou na váhu, takže si jich můžeš koupit kolik jen chceš. Já datle miluju, a to hlavně jako rychlou svačinku před běháním. Považuju je za skvělý preworkout, jelikož jsou pro naše tělo lehce stravitelné, obsahují draslík, mají nízký glikemický index a jsou rychlým zdrojem energie. Skvělá svačinka pro vytrvalostní sporty, silový trénink nebo HIIT. Po dlouhé době jsem si jich nakoupila plný pytlík a už se nemůžu dočkat, až si je dám společně s arašídovým máslem!

Pinterest

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.