Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #25

Nejlepší Margarity v Praze, předávání cen Anděl 2022 a skvělý brunch. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Nejlepší Margarity v Praze

V rámci oslav narozenin mých kamarádek Nelči a Tinky jsem v pondělí vyrazila na narozeninovou večeři do Las Adelitas. Jedná se o vyhlášenou restauraci s mexickými specialitami. Jednou z nich je také Margarita – koktejl z tequily. Ty v Las Adelitas dělají hned v několika příchutích a formách. Margaritu si můžeš objednat buď ve verzi ON ROCKS, nebo FROZEN.

Já osobně doporučuji vyzkoušet jejich frozen Margaritu, která chutná jako ovocný sorbet s lehkým nádechem tequily. Vybrat si můžeš hned z několika ovocných variant. Já měla mango a passion fruit. Byly to nejlepší Margarity, co jsem kdy měla, a už teď vím, že v létě nebudu pít nic jiného.

P.S.: Las Adelitas pořádá každou středu ladies night, kdy nabízí margarity za 90 Kč!

Předávání cen Anděl 2022

Ve středu jsme s @carolinecumrik vyrazily reprezentovat HeyFomo na slavnostní předávání cen Anděl 2022, které se uskutečnilo v prostorách Národní galerie. Bylo to poprvé, co jsem byla na nějakém oficiálním předávání, a proto jsem byla velmi natěšená.

Musím se přiznat, že mě bavila i samotná příprava na akci. Mám ráda, když si jednou za čas můžu udělat hezký make-up, natočit si vlasy, obléct si krásné šaty a vytáhnout podpatky. Chtěla jsem svůj look něčím sjednotit, a tak jsem se rozhodla vybrat jednu accent barvu. Nakonec vyhrála oranžová. Zvolila jsem tedy oranžovou linku, kabelku a podpatky, které krásně doplnily elegantní černé šaty od ODIVI.

S Kájou nám to doopravdy slušelo a myslím si, že jsme HeyFomo reprezentovaly skvěle. Přestože jsme byly na akci výhradně pracovně, moc jsme si večer užily. Nejsem si jistá, jestli za to mohly pozitivní reakce na HeyFomo nebo spíš drinky zdarma, ale byl to skvělý večer.

Skvělý brunch

Ve středu jsem byla za HeyFomo pozvaná na brunch k představení nejekologičtější tenisky od New Balance. Akce se konala v zahradě Artisème, kde bylo připravené občerstvení, káva, přípitek a posezení na dekách. Nemohlo být lepší počasí, a tak jsem si po příchodu šla ihned dát něco dobrého a lehla si na deku.

V rámci eventu jsme si každý mohl zasadit vlastní bylinku a odnést si ji v květináči domů. Já si vybrala mátu, tak snad mi doma vyroste.

Dobrá snídaně, čerstvá káva, sluníčko a skvělá společnost. Přeju si, aby tak začínalo každé moje ráno.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlovaPozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.