Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #2

První listopadový týden je za námi. Teď teprve přichází ten pravý podzim. Slunce zapadá ve čtyři, všude na nás vyskakují vánoční reklamy a ve škole se blíží midtermy. Tohle všechno může mít negativní vliv na naši psychiku. Důležité je však brát i tyto věci pozitivně a dělat si radost z maličkostí.

1. Dog friendly office

Nic mi nezlepší náladu v práci víc než chlupatí pomocníci. Tento týden to byli konkrétně Yuki od @joohabaz a Alenka od @carolinecumrik. V takovém prostředí se hned pracuje líp a já jsem vděčná, že má naše redakce možnost si svoje čtyrnohé kamarády brát s sebou.

2. Nový favorit mezi proteinovými tyčinkami

Miluju proteinové tyčinky, kdo mě zná, tak už to jistě ví. Pro své vlastní potěšení dělám průzkum trhu a snažím se jich ochutnávat co nejvíce. Dlouho se na prvním místě držela proteinová tyčinka Protein 30 % VANILLA & CRISPIES od Bombusu. V pondělí jsem však našla ve zdravé sekci Albertu - pro mě novou značku tyčinek - AMIX TIGGER ZERO BAR. Vybrala jsem si příchuť Dark chocolate caramel a můžu ti říct, že mi tato tyčinka zlepšila celé pondělí. Pokuď máš rád/a arašídy a čokoládu, tak neváhej a běž ji vyzkoušet, než je všechny vykoupím!

Jíte proteinové tyčinky?
50%
Ano
50%
Ne

PS: chutná jako Snickers

3. Vypadám jako Nathalie Kelley za mlada?

Ve středu se konala halloweenská párty VŠKK a já měla na sobě kostým Lary Croft. Po chvíli čekání u baru za mnou přišli dva kluci a řekli mi, že jsem si na sebe kostým vůbec brát nemusela, že vypadám i v reálu jako Nathalie Kelley za mlada. V ten moment jsem si nemohla vybavit, jak Nathalie vypadala, ale jakmile jsem to po příchodu domů zjistila, udělalo mi to strašnou radost! Aspoň teď vím, jaký halloweenský kostým zvolím příští rok.

Myslíš si to také?
50%
ANO
50%
VŮBEC!

4. Nové běžecké boty

Běhání. Jeden z mých nejoblíbenějších sportů, poslední dobou jsem ho však podváděla s fitkem. To se teď ale mění, protože jsem si udělala radost a pořídila si nové běžecké boty Adidas Solar Glide 4 W. Pokud začínáš s běháním, doporučuji kouknout na skupinu Adidas Runners Prague, která nabízí skupinové tréninky s profesionálními trenéry a ZADARMO!

5. It is the chocolate weather

Procházky podzimní Stromovkou s horkou čokoládou, tak málo mi stačí ke štěstí. Běž se ve svém volnu projít, kup si kávu, čaj, matchu nebo horkou čokoládu (já ji koupila v Kafe Francin) a bude ti skvěle!

A co udělalo tento týden radost vám? Napište mi to na instagram @terezasvehlova! Pozitivních zpráv není nikdy dost.

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN 💕