Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #33

Skvělý obsah z KVIFFu, jablečný štrúdl z Puppu a výtahovky s Kájou. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

KARLOVY VARY EDITION

Skvělý obsah z KVIFFu

Už dlouho vím, že mám v týmu skvělé lidi, týden v Karlových Varech mě však v tomto názoru ještě více utvrdil. Každý den mi tým, i přes velkou únavu, dodával skvělý a kvalitní materiál (videa, fotky, interviews), ze kterého jsem později mohla tvořit nespočet videí na TikTok, které zaznamenaly velký úspěch.

Ráda bych tímto tedy poděkovala Honzovi, Dimi a Káje za tvorbu skvělého obsahu, a to i po té největší party. Jste fakt profíci.

Jablečný štrúdl z Puppu

Jablečný štrúdl – moje oblíbená pochoutka, která mi připomíná babičku a domov.

Po několika náročných dnech jsme se rozhodli si náš pobyt v Karlových Varech něčím osladit a navštívili jsme vyhlášenou kavárnu Café Pupp. Cíl jsme měli jediný, a to vyzkoušet jejich jablečný štrúdl s velkou porcí domácí šlehačky. Objektivně ho hodnotím 10/10 a považuji ho za druhý nejlepší jablečný štrúdl v mém životě, hned po štrúdlu od mé babičky.

Pokud budeš ve Varech a miluješ velkou porci domácí šlehačky a jablky přeplněný štrúdl, rozhodně navštiv Café Pupp, nebudeš litovat!

KV – Karlovarské Výtahovky

Z jedné výtahové fotky, která vznikla na začátku filmového festivalu se pomalu, ale jistě stala tradice. Výtah – jediné místo a část dne, kde jsme měly čas se s @carolinecumrik vyfotit.

Jindy na to čas prostě nebyl, to nás trápily jiné a mnohem důležitější věci jako sbírání obsahu, hledání jídla, vyzpovídávání influencerů nebo ochutnávka alkoholických drinků. Jsem tedy ráda, že máme s Kájou aspoň nějaké společné fotky.

Týden v Karlových Varech jsem si užila na 100 %. Moji náladu na konci týdne přesně vystihuje tento TikTok.

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.