Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #17

Galentine's day, kreativní dárek od Katz83 a návod na to, jak žít svůj nejlepší život. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Galentine's day

Valentýn je svátek lásky, a proto bychom ho měli slavit s těmi nejbližšími. Jelikož nemám svou drahou polovičku, oslavila jsem ho s nejlepšími kamarádkami. Každá jsme si objednala svoje comfort food, pro holky to byla pizza a pro mě Pho. K jídlu a skleničce růžového jsme si pustily snad ten nejhorší film všech dob: Jak přežít singl. Nedoporučujeme. Povídaly jsme si, smály se a nadávaly na kluky. Co může být větší terapie?

2. Kreativní dárek od Katz83

Celý týden se nesl ve znamení Valentýna, což může být pro singl lidi, jako jsem já, poměrně stresující. Naštěstí myslel Katz83 i na nás nezamilované a daroval vybraným kreativní dárek od vymalujsisam.cz Udělalo mi to velkou radost, protože přesně něco takového teď potřebuji. Aktivitu, u které si odpočinu a kreativně vyřádím. Děkuju!

Zdroj: FOMO

3. Nová knížka

V týdnu jsem zabloudila do Luxoru. Ach, jak já miluji Luxor. Strávila jsem v něm asi hodinu, jelikož jsem se nemohla rozhodnout, kterou knihu si mám koupit. Poté jsem však objevila knížku Žij svůj nejlepší život od Stuarta Farrimonda, která je plná vědecky podložených důvodů, proč bychom měli přehodnotit svůj denní režim. Po nahlédnutí do knížky jsem neváhala ani vteřinu a už jsem stála ve frontě k pokladně. Pokud tě zajímá, proč nás honí mlsná, jak dlouhý by měl být tvůj odpolední šlofík nebo proč jsme nervózní, když se nám někdo líbí, můžu tuto knížku jedině doporučit!

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕