Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #16

Spontánní výlet na Jizerskou 50, knihy, olympiáda a restaurace Dolina. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Knihy, knihy a zase knihy

V pondělí jsem se vydala s kamarádkou @nelajandova na menší Třebíč tour. Poslední dobou se tam vracím poměrně málo, a když už ve městě jsem, snažím se vidět všechny kamarády a strávit s nimi alespoň trochu času. S Nelčou jsme se rozhodly zavzpomínat na staré dobré časy z gymplu a udělaly jsme si menší výlet po všech místech, kde jsme dříve trávily volný čas. Začaly jsme v sekáči, pokračovaly kavárnou, obchůdkem se zdravou výživou a poté přišla na řadu knihkupectví. Obešly jsme celkem tři a v jednom z nich, v knihkupectví Trojan, jsme objevily nově zrekonstruovaný archiv. Nic mi nedělá větší radost, než když v Třebíči proběhne rekonstrukce něčeho smysluplného. V novém archivu si nyní můžeš sednout do křesílek, dát si občerstvení a objevovat poklady.

2. Olympijské radosti

Už od mala jsem velký fanoušek olympijských her. Je to pro mě svátek, na který se těším každé 2 roky a u kterého dokážu být velice emotivní. Tento rok mě dokonce rozplakal i zahajovací ceremoniál. 🙂 Prožívám každou prohru a výhru a tento týden jsem nemohla být šťastnější z výsledků Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové. Martina je legendou českého sportu a Ester světovým unikátem. Dělá mi radost, kolik skvělých sportovců se najde v tak malé zemi, jako je Česká republika!

3. Spontánní výlet na Jizerskou 50

Kdyby mi ještě v pátek někdo řekl, že pojedu v sobotu na Jizerskou 50, asi bych se mu vysmála. O pár hodin později jsem už seděla v autě směrem do Bedřichova. Miluju spontánní výlety!

4. Obsluha v restauraci Dolina

Pokud se někdy ocitnete v Bedřichově v Jizerských horách, doporučuji navštívit restauraci Dolina. Na našem spontánním výletu jsme se zde zastavili, abychom načerpali pravou horskou atmosféru a ochutnali místní speciality. Neměli jsme takový hlad, a tak jsme se rozhodli, že se o jídlo podělíme, a objednali si pouze jeden langoš a borůvkové knedlíky. Návštěva Doliny pro mě byla kulturním zážitkem, v reproduktorech zněly ty největší hity od Karla Gotta a celá restaurace si nahlas broukala. Největší radost mi však udělala obsluha, která nás oslovovala "zlatíčka". Vřelejší uvítání jsme si nemohli přát.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕