Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #27

Concert Conana Graye, kožený bomber ze sekáče, přehlídka Martina Kohouta a FOMO livestream. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

FOMO livestream a pivo

Ve středu jsme s FOMO týmem uspořádali náš první livestream na Instagramu. Snažili jsme se díky němu zodpovědět často opakovéné dotazy, představit náš tým a to, jak celé FOMO funguje.

Po livestreamu jsme měli teambulding, který pořádáme jednou za měsíc, abychom udržovali dobré vztahy v týmu a užili si čas spolu i mimo práci. No a kde jinde ho uspořádat než u Dvou kohoutů na pivu. Byl krásný, skoro až letní večer, a tak jsme se už nemohli dočkat, až si po livestreamu sedneme k vychlazenému pivu.

Díky teplému počasí jsme u Kohoutů dokázali sedět několik hodin. Jsem vděčná, že pracuji s lidmi, se kterými si rozumím i mimo práci!

Přehlídka Martina Kohouta

V sobotu jsem byla pozvaná na přehlídku nové kolekce českého návrháře Martina Kohouta. Celá akce se konala v prostorách Pragovky, konkrétně tedy v krytém skateparku Red Bull Maxspace.

Hned po příchodu mě zaujaly právě prostory skateparku a říkala jsem si, že je to skvělé místo na pořádání takového eventu.

Jediné, co mi lehce zkazilo náladu, bylo čekání, než přehlídka začne. Čekali jsme kolem 45 minut, naštěstí vedle mě seděly moje kamarádky, takže jsem měla o zábavu postaráno.

Přehlídka byla krásná, vždy mi udělá radost vidět české lokální designéry a jejich tvorbu ráda podpořím.

Koncert Conana Graye

Díky FOMU jsem měla možnost se s @carolinecumrik vydat na koncert Conana Graye, který proběhl v sobotu ve Foru Karlín, a bylo to skvělé. Pokud ti jméno interpreta nic neříká, určitě znáš aspoň jeho nejznámnější hity: Heather nebo Maniac.

Sice jsme si s Kájou na koncertě připadaly nejstarší (věkový průměr byl cca 16 let), ale i tak jsme si to obě moc užily. U pár písniček jsme si poplakaly, u jiných zase pořádně zatancovaly.

Conan je na živo doopravdy sympatický. Jde na něm poznat, že je vděčný, že nám může předat svůj příběh pomocí písniček. Každou odehranou skladbu procítil a já měla většinu času husí kůži.

Pokud stále nevíš, kdo Conan Gray je, tak si jdi určitě přečíst článek, který jsem o něm napsala.

Get to know: Conan Gray

by @terezasvehlova

Po koncertě jsme se ještě vydaly ke Dvou kohoutům, ano je to náš oblíbený podnik v Praze, kde jsme chvíli poseděly a řešily trable každodenního života.

Nejelpší sekáčový úlovek– kožený bomber

Nemůžu nezmínit můj nový sekáčovy úlovek, a to kožený bomber. Podobnou bundu jsem hledala přes dva měsíce, nikde jsem ji nemohla najít.

V úterý jsem šla na svou pravidelnou obhlídku sekáče na Letné a byla tam. Neváhala jsem ani vteřinu a už jsem s ní vesele poskakovala k pokladně.

Kind reminder: Běž do sekáče!

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.