Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #13

Lula oslavila své druhé narozeniny, nové boty a banana bread z Kolektoru. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Lula oslavila své druhé narozeniny

Můj oblíbený secondhand @lulavintageprague oslavil ve čtvrtek své druhé narozeniny a u té příležitosti byl uspořádán večírek, na který jsme vyrazily společně s @carolinecumrik. Dlouho jsem nebyla na tak příjemném eventu plném sympatických lidí, božích koblížků, neomezených raspberry ginů a skvělé hudby. Musím říct, že uspořádat event uvnitř svého obchůdku byl od Luly doopravdy chytrý tah. Po skleničce ginu měl každý chuť si odnést nějaký ten vintage kousek s sebou domů. Já bohužel nic nevybrala, ale Kája ulovila skvělý kožich, ve kterém vypadá jako main character!

2. Banana bread s čokoládou z Kolektoru

Moje nová obsese. Kavárnu Kolektor jsem v posledních týdnech navštěvovala pravidelně – a to především díky její skvělé atmosféře na dělání školy a práce. Toto pondělí jsem tam narazila na gluten free banánový chlebíček s čokoládovou polevou a kokosem a od té doby jsem na něj do Kolektoru zavítala ještě asi třikrát. Mohu s klidem říct, že jsem díky němu v kavárně vydržela mnohem déle a udělala více práce než obvykle. Ideální odměna.

3. Nové boty

Jsem velice nerozhodný člověk, proto fakt, že jsem si konečně vybrala nové tenisky, je úctyhodný. Věděla jsem, že chci boty od New Balance, ale dlouho mi trvalo se rozhodnout, jaký model je ten pravý. Nakonec vyhrála stará dobrá klasika 530 a já nemůžu být spokojenější. Za poslední týden jsem je nesundala a jsem zvědavá, jak dlouho vydrží být takto čisté.

4. Dlouhá procházka s Alenkou

Není nic lepšího než vyrazit na dlouhou procházku a vyčistit si hlavu. Je zvláštní, kolik věcí si při pobytu na čerstvém vzduchu urovnám v hlavě, kolik nových kreativních nápadů mi přijde na mysl a jakého množství negativních myšlenek se zbavím. Neznám lepší formu aktivního odpočinku.

Říkám to pořád a řeknu to znovu: Běž ven!

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕