Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #11

Chamberlain coffee, seriály, u kterých jsem mohla prokrastinovat, a paní sousedka. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Chamberlain Coffee

Emma Chamberlain je můj comfort person a zbožňuji vše, co dělá. Jsem také milovníkem kávy a zkusit Chamberlain Coffee bylo na mém wishlistu už nějakou tu dobu. Sehnat takovou kávu v Česku je však nadlidský úkol, proto jsem byla štěstím bez sebe, když jsem ji dostala jako dárek. Už se těším na to množství kafíček.

2. Seriály, u kterých jsem mohla prokrastinovat

Leden, měsíc zkoušek, dopisování prací a chystání nových projektů. Ideální čas na hledání seriálů k prokrastinaci. Někdy je však obtížné najít něco, co člověk ještě neviděl. Tento týden mi udělalo radost, když jsem našla dokonce dva takové seriály, a tak se s vámi o ně chci podělit. V těžkých časech bychom si totiž měli pomáhat. Pokud máte rádi teenage drama, tak Kitz a Rebelde jsou seriály přímo pro vás.

❍ KITZ

REBELDE

3. Paní sousedka

Je to doopravdy maličkost, ale o tom přesně tato rubrika je. V týdnu jsem potkala na chodbě naši sousedku. Je to starší paní s pejskem, která bydlí v bytě v přízemí. Vypadá dost osaměle, a tak vždy, když ji potkám, se s ní snažím prohodit alespoň pár vět. Ve středu jsem ji potkala na chodbě a ještě před tím, než stačila pozdravit, řekla: „Vás je tak hezký potkat, vy se pokaždý tak hezky usmíváte!" Made my day.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕