Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #10

Náročný závod, Ben Cristovao, křesílko a západ slunce. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Red Bull Homerun

Miluju adrenalin. Když jsem se dozvěděla, že FOMO tým bude soutěžit v závodě Red Bull Homerun, věděla jsem, že musím být u toho. Jsem poměrně zvyklá na různé závody, ale nic podobného jako Red Bull Homerun jsem NIKDY nezažila. Samotný závod vážně bolel a párkrát jsem se při něm bála o své zdraví, ale ten pocit euforie, když v pořádku dojedete do cíle, je k nezaplacení!

2. Ben Cristovao

Díky FOMO jsem měla tu možnost potkat se ve Špindlerově Mlýně s Benem Cristovaem a natočit s ním content na TikTok. Moje patnáctileté já skákalo radostí! Navíc mě velmi mile překvapilo, že je na živo ještě více pozitivní, milý a přátelský. Celý FOMO tým si ze mě po zbytek pobytu ve Špindlu dělal legraci kvůli tomu, jak moc očividné je, že se mi Ben líbí.😄 Ale koukejte na nás!

3. Křesílko

Pod stromeček jsem dostala nové křeslo a ve čtvrtek mi ho máma konečně dovezla do Prahy. Nejprve jsem si nebyla jistá, kam křesílko umístím a jestli se mi do pokoje vůbec bude hodit, ale nakonec jsem pro něj našla ideální místo pod oknem a už se nemůžu dočkat, až si v něm budu číst.

Křeslo SADDERUP

4999,-

4. Krásný západ slunce

Poslední den v roce mi nebylo zrovna hej. Všechno na mě dopadlo a cítila jsem se vážně mizerně. Naštěstí mě však @deborakellovska vytáhla na krásnou procházku Prahou, která byla zakončená západem slunce, jež zbarvil oblohu do nádherných odstínů. Znovu jsem si připomněla, jak pouhá procházka a pobyt na čerstvém vzduchu můžou vylepšit den!

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕