Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #19

FOMO teambuilding v Lokále, dortíky k MDŽ nebo ořechový chleba. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. FOMO teambuilding v Lokále

Příjemná atmosféra v týmu je základ dobrého fungování celé redakce. V rámci utužení našich vztahů pro nás @carolinecumrik připravila první teambuilding. Po ne zrovna dlouhé diskuzi padl návrh zajít na pivo do Lokálu. Všichni souhlasili a bylo rozhodnuto. Dali jsme si společně pivo, objednali si vyhlášené smažené sýry a došlo taky na zelenou.

2. Dortíky k MDŽ

MDŽ – v den, kdy oslavujeme ženství, bychom měli všem důležitým ženám v našem životě říct, že je máme rádi a vyjádřit si vzájemnou podporu. Byla jsem mile překvapena, že na nás po příchodu do kanceláře čekaly dortíky a tartaletky od kluků z FOMO týmu. Udělalo mi radost, že si na nás vůbec vzpomněli! Takových kluků je potřeba si vážit, ještě když ví, jaké dobroty vybrat!

Dobré jídlo je cesta do srdce každé ženy.

3. Čerstvý oříškový chleba

Podle mého názoru není nic lepšího než čerstvě upečený chleba. Právě z toho důvodu se s tebou chci podělit o mého favorita. Vždy, když jedu na rodinnou sešlost, musím s sebou dovézt nějaký chléb, to je základ. Dlouho jsem hledala takový, který by chutnal celé rodině, poté jsem narazila na onen oříškový z Antonínova pekařství. Žitnopšeničný chleba plný velkých kousků vlašských oříšků. Na povrchu křupavý, uvnitř měkký a vláčný. Výborný jak s humusem, tak jen s máslem a solí. Celý bochník u nás vydrží pouhých pár hodin. Pokud miluješ chleba, tak jako já, určitě ho vyzkoušej. Udělá ti radost.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.