Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #9

Předvánoční snídaně, airfryer nebo předtermín. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Předvánoční snídaně v Savoy

S @carolinecumrik jsme tento rok nestíhaly žádnou vánoční párty, a tak jsme musely jít alespoň na sváteční snídani. Kam jinam než do Savoy. S Kájou jsme obě milovnice snídaní a v Savoy bychom si vždy nejraději objednaly celé menu. Nakonec však zvítězil croissant plněný míchanými vejci a lanýžem, bircher müsli s jablky a granolou a jejich vánoční specialita – vánočka na způsob francouzského toastu.

2. Předtermín

Konec semestru se blíží a s ním také zkoušky a odevzdávání semestrálních prací. Letos chci zkouškové zvládnout co nejdřív, abych na konci ledna měla možnost někam odcestovat. Na poslední chvíli jsem se tedy přihlásila na předtermín a vyzkoušela štěstí. Jak se říká, risk je zisk. Sice ještě neznám výsledek, ale jsem ráda, že jsem na zkoušku šla. Mám z ní dobrý pocit a pokud vyjde, budu mít v lednu alespoň o jednu míň.

3. Airfryer

Věc, kterou jsem si přála od té doby, co jsem ji viděla ve videu od @adelakutilova. Už asi stárnu, ale největší radost mi nyní dělají věci do domácnosti. K pořízení horkovzdušné fritézy mě ovlivnil i TikTok, měla jsem ji totiž po celé fyp a doma jsem o ní básnila. Když jsem ji rozbalila pod stromečkem, byla jsem nadšená jak malé dítě. Těším se, až ji vyzkouším!

VIDEO: jím jako Emma Chamberlain

by @adelakutilova

4. Benovy první Vánoce

Vidět Bena, jak je zmatený z celého toho procesu příprav štědrovečerní večeře, bylo k nezaplacení. Zažil Vánoce úplně poprvé. Jeho hlavním úkolem bylo rozdávání a rozbalování dárků, což mu šlo výtečně. Sám jich několik dostal a radost z nich byla jedním velkým dárkem pro nás pro všechny.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN!💕