Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #34

Pilates, Disney +, výstava Alfonse Muchy a seriál Manifest. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Pilates Move with Nicole

Poslední dva týdny upřednostňuji cvičení doma před cvičením ve fitku, může za to buď ono příšerné vedro, a nebo také fakt, že mi vypršelo členství a přes prázdniny se mi nechce pořizovat nové.

Hledala jsem tak nové alternativy a narazila jsem na youtubová videa od Move With Nicole, která se zaměřují především na pilates a yogu. Díky velkému množství videí si každý den můžu vybrat, na co má moje tělo zrovna chuť a sílu. Některé dny je to jen lehké desetiminutové protažení, další dny třicetiminutový trénink celého těla.

Vybrat si můžeš i náročnost. Nemysli si, že pilates je jen obyčejné protažení, u kterého se ani nezapotíš. Jedna lekce celého těla tě může odrovnat víc než hodina ve fitku, a to především kvůli tomu, že zapojíš svaly, o kterých ani nevíš.

K naprosté spokojenosti mi chybí už jen ten krásný výhled na oceán.

Seriál Manifest

Manifest– americký drama a sci-fi seriál, který můžeš najít na Netflixu, a taky moje nová závislost. Představ si, že letíš z dovolené na Jamajku a po přistání se dozvíš, že během tvého několikahodinového letu uplynulo na zemi 5 let a ty se vracíš na místo, kde už všichni oplakali tvoji ztrátu.

Pokud máš rád/a sci-fi seriály, u kterých budeš moci vypnout, toto je tip přímo pro tebe. Já se stala lehce závislou a za posledních pár dní už jsem stihla dát dvě série.

Disney +

Streamovací služba, která je v České republice dostupná od 14. června 2022 a kde můžeš najít tisíce hodin seriálů a filmů od Pixar, Disney, Marvel, Star Wars, Star nebo NatGeo.

Prvně jsem si tuto službu neměla v plánu předplácet, když jsem ale zjistila, že jsou na ní dostupné také nové díly The Kardashians, nebo filmy mého dětství (Lví Král, Garfield, Avatar nebo Deník princezny), musela jsem ji mít také.

Výstava Alfonse Muchy

Takový malý tip pro tebe. Pokud nevíš, co s volným časem přes prázdniny, a zajímá tě umění, určitě navštiv nově otevřenou výstavu rodinné sbírky děl Alfonse Muchy ve Valdštějnské jízdárně!

Celá výstava se pořádá ku příležitosti českého předsednictví v Radě Evropské unie a zaštiťuje ji Senát České republiky a Nadace Mucha.

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.