Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento rok udělalo radost?

Vystoupila jsem ze své komfortní zóny, zlepšila si vztah k jídlu, potkala skvělé lidi, užívala si pohybu a otevřela se svým pocitům.

Rok 2022 je skoro za námi. Je tedy ideální čas na menší sebereflexi. Jako každý rok jsem měla o roce 2022 nějaké představy, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bude vypadat takto. Tady je 5 věcí, které mi za rok 2022 udělaly radost.

Vystoupila jsem ze své komfortní zóny

Rok 2022 se nesl ve znamení nových příležitostí. Díky tomu, že jsem byla otevřená novým věcem, říkala na věci ano a nebála se, jsem zažila neskutečné věci.

Letos se mi potvrdil fakt, že nic není nemožné. Pokud něco doopravdy chceme a jdeme si za tím, povede se nám to. Jen tomu musíš věřit a být trpělivý/á!

Když prohlížím svoji galerii a přemítám nad tím, co všechno jsem v roce 2022 zažila a kam až mě moje spontánní rozhodnutí dostala, dělá mi velkou radost, že jsem se nebála a skočila do toho rovnýma nohama.

Je důležité si uvědomit, že i špatná zkušenost je dobrá zkušenost! Strach vystoupit ze své komfortní zóny tě nikdy nikam neposune.

Z jednoho eventu na druhý, třetí, čtvrtý...

Letošní rok byl oproti roku 2021 socializační bombou. Je to pochopitelné, protože v roce 2021 nás stále ještě ovlivňovala protikoronavirová omezení a socializace byla komplikovanější.

Díky HeyFomo jsem se letos socializovala jako nikdy předtím. Mohly za to časté akce, pracovní cesty a večírky. A to klidně i několikrát za týden. Největší socializační bombou byl asi týden v Karlových Varech, ale o tom někdy jindy.

Proč to ale zmiňuju? Poznala jsem spoustu nových lidí, někteří z nich se stali mými nejbližšími přáteli, a i když jsem někdy chtěla raději zůstat doma v posteli, protože byla moje sociální baterka na bodu mrazu, jsem ráda, že jsem nezůstala.

Jídlo jako zážitek

Přestala jsem se omezovat v jídle a jedla jsem, na co jsem měla chuť!

To je pro mě velký posun. Velký vliv na to mají moje kamarádky (jsou to foodies), díky kterým jsem znovu začala chtít objevovat nové chutě a začala brát jídlo jako radost, ne strach.

Užívala si pohybu

Běhání, jóga, kickbox, tancování, cycling, fitko, pilates...

Nejvíc ze všeho si cením svého zdraví a možnosti zkoušet nové sporty a zlepšovat se v nich!

Otevřela se svým pocitům

Nejsem člověk, který by vždy otevřeně mluvil o svých pocitech. Spíš o nich nemluvím vůbec.

V letošním roce jsem se však obklopovala lidmi, kteří mi ukázali, že je normální o svých pocitech mluvit a sdílet je. Ne vždy je to příjemné, ale je to třeba.

Pořád v tomhle ohledu nejsem stoprocentní, ale snažím se. Krok za krokem.

A co udělalo v roce 2022 radost tobě?

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.