Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento měsíc udělalo radost #4

Výstava v Kunsthalle, nové album od SZA, otevření Kolektoru 2.0 a kreativní aktivity všeho druhu. To jsou věci, které mi tento měsíc udělaly radost!

Výstava v Kunsthalle

Dala jsem si do nového roku malé předsevzetí, a to že budu víc chodit na výstavy. Jako první jsem tento rok navštívila výstavu Gregor Hildebrandt: A Blink of an Eye and the Years are Behind Us v Kunsthalle.

Hildebrandtova tvorba odkazuje na minimalismus a abstraktní expresionismus. V krásných prostorách Kunsthalle je výstava opravdovou pastvou pro oči.

Pokud si tedy ještě výstavu nenavštívil/a, moc doporučuji! Máš ale čas jen do 13. února, tak šup šup.

Quality spend time

Začala jsem si dělat radost dobře a kvalitně stráveným časem. Zkus své dny taky obohatit o zajímavé kreativní aktivity!

Já si třeba tento měsíc udělala kreativní dílny v kavárně, kam jsem si donesla sako ze sekáče a začala si ho upravovat. Donesla jsem si vlastní šitíčko a na chvilku se oprostila od okolního světa.

Národní knihovna aneb pražské Bradavice

Nedokážeš se učit doma a v kavárnách se špatně soustředíš? Objevem lednového zkouškového je rozhodně Národní knihovna České republiky v Klementinu.

Hned několikrát jsem se tam šla učit, a jelikož je v knihovně zakázáno mluvit, jíst a pít, nezbývá ti nic jiného než se doopravdy soustředit na práci.

Bonusem navíc je samotný prostor. Knihovna má totiž Harry Potter vibes!

P. S. V prostorách Klementina najdeš i old schoolový bufet s točenou kofolou, dobrým jídlem za pár korun a velmi příjemnou obsluhou. Ideální místo na dobití energie při učení.

Kolektor 2.0

V mé oblíbené kavárně Kolektor otevřeli další patro, kam si můžeš přijít vychutnat kávu, pracovat, učit se nebo tvořit. Strávila jsem tam teď skoro celý měsíc, ať už tím, že jsem psala práce do školy, učila se na zkoušky, pracovala nebo trávila volný čas.

Nový prostor kavárny však není přímo její součástí, nachází se v prvním patře Národní galerie. Musíš tedy vejít hlavním vchodem do Veletržního paláce a pak se vydat do prvního patra, kde najdeš bar s občerstvením.

V prostoru nalezneš posezení, office space, zónu pro skupinové cvičení a také zónu pro kreativní duše. Můžeš si zde totiž malovat, vyzkoušet hru na piano nebo dokonce hru na bicí!

My Monday Mood podcast

Nový měsíc, nový oblíbený podcast. Tím se pro tento měsíc stává podcast od Natalie Seliger alias @natsneatteats, wellness influencerky z Kalifornie.

My Monday Mood podcast se zaměřuje na zdraví, balanc, navigaci našimi 20s, seberozvoj a další témata. Vychází každé pondělí a v poslední době patří mezi mé favority. Vždy mi udělá radost, když objevím nový zajímavý podcast, který mě inspiruje a obohacuje o zajímavé myšlenky.

Song měsíce

Má oblíbená americká zpěvačka SZA vydala nové album, které mi ve sluchátkách hraje on repeat. Není tedy divu, že můj nejčastěji přehrávaný song měsíce je právě od této umělkyně, konkrétně tedy song Kill Bill.

A co tento měsíc udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova, pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.