Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento měsíc udělalo radost #2

Začátek semestru, návrat k tancování, hraní karet v kavárnách, teambuilding na chatě a FOMO halloweenská party. To jsou maličkosti, které mi tento měsíc udělaly radost.

Hraní karet v kavárnách

Každý si svůj ideální odpočinkový den představuje jinak, já tento měsíc zjistila, že pro mě je to posedávání v kavárnách s kávou, dobrou společností a balíčkem karet.

Jak jsem na to přišla? Jeden den jsme se rozhodly s @deborakellovska vyrazit na procházku, byl však upršený den, a tak jsme skončily v Luxoru. Během objevování knižních novinek a pročítání zahraničních časopisů nás napadlo si v sekci hraček koupit karty a jít si s nimi sednout do kavárny o pár pater výš. Koupily jsme si karty s Harry Potterem a hrály žolíka. Přišly jsme u toho na jiné myšlenky, zapojily svoje mozkové buňky a alespoň chvilku ignorovaly naše telefony.

Doporučuji ti koupit si cestovní balíček karet a nosit ho vždy s sebou v kabelce, jako nosíš balzám na rty nebo sluchátka. Nikdy nevíš, kdy se ti bude hodit. Skvělé je dát si partičku karet i s kamarády u piva!

Návrat do školy

Nevěřila bych, že to řeknu, ale návrat do školy mi přivedl do života znovu pořádek. Uvědomila jsem si, jak moc mi přes prázdniny chyběl pravidelný režim, a jelikož pracuji z domova, tak i každodenní interakce s lidmi.

Party Na Hollaru

Se začátkem zimního semestru se navrátily mnou oblíbené party Na Hollaru. První se po skoro půlroční pauze konala 7. 10. a Milkshake slavil 10 let. U té příležitosti na akci zahrál také DJ NobodyListen. Začátek zimního semestru byl tedy patřičně oslaven.

Taneční lekce

Konečně jsem se odhodlala. Kdo to o mně neví, tancovala jsem skoro 11 let závodně. Poté, co jsem se přestěhovala do Prahy, jsem na tancování už neměla čas, nebo spíš odvahu vstoupit do kolektivu neznámých lidí. Místo tance jsem tedy začala běhat.

Tanec mi však chyběl, není divu, točilo se kolem něj celé mé dospívání. Když jsem tento měsíc začala chodit do nového fitka, přišla jsem na to, že se každé úterý konají dvě taneční lekce s @dance_with_ginger.

Sebrala jsem tedy odvahu a šla lekci vyzkoušet. Trvalo mi chvilku, než jsem se rozkoukala, ale tanec je jako jízda na kole, nezapomíná se! Když už teď vím, jak lekce probíhají, nemůžu se dočkat, až se k tancování vrátím na pravidelnější bázi.

Teambuilding na chatě

Heyfomo slaví svůj první rok! To jsme museli oslavit, a tak jsme odjeli na chalupu Hvožďanka, kde pro nás byl uspořádaný menší víkendový teambuilding. Víkend mimo Prahu jsem potřebovala, navíc o nás bylo skvěle postaráno, vaření se chopili @tomaspatava a @karolinacechova, hlad jsme tedy neměli!

Negroni Sbagliato with Prosecco in it

V rámci teambuildingu jsme museli vyzkoušet také virální drink, který zahltil TikTok. Negroni Sbagliato, známé také jako Mistaken Negroni.

Recept:

  • dva panáky Campari
  • dva panáky Martini
  • dva panáky Prosecca

FOMO halloweenská party

Jak už jsem psala, FOMO slaví jeden rok od spuštění webu, a jak lépe to oslavit než pořádnou halloweenskou party?

Tento rok se konala v překrásných prostorech kostela Pražské křižovatky, který spooky atmosféru povýšil na jiný level! Vrchol večera nastal, když vystoupil Jonáš alias Johny Machette, který zazpíval svůj hit z roku 2013 Se zbláznim. Po tomto zážitku už můžu v klidu zemřít.

A co tento měsíc udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.