Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento měsíc udělalo radost #1

Elite Model Look World Final 2022, Nespavost, Brain We Are, Skaters na Chmelu a nové vlasy. To jsou maličkosti, které mi tento měsíc udělaly radost.

Elite Model Look World Final 2022

Světové finále nejznámější modelingové soutěže Elite Model Look se tento rok konalo v České republice. Praha měla tu čest přivítat 30 finalistů z celého světa, včetně českých reprezentantů Julie Krzywoń a Richarda Dreischiga.

Slavnostní večer se konal v nádherných prostorech Pražského hradu. Celým večerem provázel zpěvák a výherce SuperStar 2021 Adam Pavlovčin, který ukázal, že mimo zpěv mu jde skvěle také role moderátora a baviče. Už na začátku mě potěšilo místo s označením Heyfomo.cz, které se nacházelo hned v druhé řadě za světovými topmodelkami, z toho jsem měla radost jako malá holka.

Vyhlašování výherců Elite Model Look 2022 bylo, alespoň tedy pro mě, velmi emotivní. Nepřeháním, když řeknu, že jsem bulela. Výherci se stali Majda John Peter z Jižního Súdánu a Sergi Shan ze Španělska. Asi mě dojalo uvědomění, že to oběma naprosto změní život, Majdě tedy rozhodně.

Po vyhlášení probíhala afterparty v holešovickém Sasazu, kde jsem se cítila jako v ráji. Všechno jídlo bylo zadarmo a číšníci nám ho s velkou radostí nosili až ke stolu. S holkami jsem měly po celém večeru velký hlad, a tak jsme si nechaly vždy donést celý tác sushi. Divili byste se, kolik kousků sushi jsou modelky schopné sníst!

Světové finále Elite Model Look 2022 se v Praze vyhlašuje už dnes! Přečti si rozhovor s finalisty

by @annajermanov

Nespavost

Další secret akce, kterou pořádá @nobodylisten v pražském hotelu Andaz. Tady to shrnu velmi stručně, tancovala jsem asi tři hodiny v kuse a naprosto jsem si to užila. Tímto bych chtěla poděkovat klukům @kewukewu a @stopsteady za to, že nám vždy na přání pustí písničku od Kylie Minoque: Cant Get You Out Of My Head.

Zvládnutí MBPFW

Pražský fashion week je někdy náročnější, než se zdá, tedy alespoň společensky. Člověk se snaží vypadat každý den dobře, na všechny působit mile, smát se a vést konverzace na různá témata. Navíc má člověk většinou hlad, protože se mezi přehlídkami a tvořením obsahu ani nestíhá najíst. A víš, jak je to někdy náročné s hladovými holkami. Fashion week jsem však přežila ve zdraví a bez úhony na společenském statusu.

Objev měsíce: Podcast Brain We Are

Podzim mám spjatý s procházkami. Snažím se na ně chodit každý den, po chvilce mě však začne nudit poslouchání písniček, a hledám tak jiné způsoby, jak si procházku ozvláštnit. Po dlouhé době jsem objevila podcast, na kterém jsem závislá. Jedná se o podcast od dvojice Vojty Hlaváčka a Jirky Jarmara Brain We Are, který se zabývá otázkami biohackingu, mozku, fungování lidského těla a dalšími přínosnými tématy.

Co se mi na podcastu líbí nejvíce? Kluci ví, o čem mluví, všechna témata mají pečlivě nastudovaná z vědecky podložených studií. O věcech však mluví srozumitelně a velmi vtipně. Několikrát jsem se na procházce přistihla, jak jsem vyprskla smíchy.

Hodila jsem ti sem tři epizody, které doopravdy stojí za poslechnutí!

Skaters na Chmelu

Další ročník Skaters na Chmelu se nesl v ohnivém duchu. Kluci tentokrát na závěr akce proskakovali ohnivým kruhem. Podívaná to byla výborná, k tomu místní speciality v podobě piva od Dvou kohoutů a burgerů z Bufetu a skvělý večer je na světě.

Nové vlasy

A konečně jsem se po roce vydala ke kadeřnici. Plánovala jsem se ostříhat už během prázdnin, ale své vlasy svěřím do rukou jen mojí kadeřnici z Třebíče (zdravím Verču). Ostříhala jsem se asi o 10 cm a trošku ztmavila barvu, chtěla jsem se tím tak naladit na podzimní vibes. Moje vlasy jsou teď mnohem víc fresh a zdravé!

A co tento měsíc udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.