Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co je metoda trojúhelníku a jak ti pomůže při flirtování?

Připrav se na svádění beze slov. Podle TikToku ti #trianglemethod převrátí milostný život naruby.

Ne každý z nás je mistrem konverzace a flirtování je umění, které mnohdy vyžaduje pevné nervy. Svou roli sehrává strach z potenciálního odmítnutí, emoce a možnost nepochopení partnerových signálů. Flirt je hlavně hra. Hra, při níž si někteří vedou lépe, jiní hůře a někteří se do ní z různých důvodů nezapojují vůbec.

Představ si, že jsi na prvním rande. Chvíli si povídáte, zdá se, že to mezi mezi vámi jiskří, a rádi byste postoupili k dalšímu kroku. Jak dát tomu druhému člověku najevo, že je načase se políbit, aniž otevřeně uděláš první krok nebo řekneš jediné slovo? Podle TikToku je odpovědí metoda trojúhelníku.

Pokud se ti teď vybavují složité matematické vzorce a úlohy z geometrie, buď v klidu. Technika, která podle tvůrců z TikToku způsobí revoluci při každém rande, je založena na jednoduchém pohledu, kterým obkreslíš tvar obráceného trojúhelníku. Jak na to? Udržuj oční kontakt s osobou před sebou. Nejprve se zadívej na levé oko, poté přesuň pohled na rty a nakonec na pravé oko. A voilà! Během rande tento trik čas od času zopakuj a tvůj objekt touhy by měl poznat, že máš vážný zájem.

Někteří z uživatelů TikToku, kteří se zasloužili o to, že hashtag #trianglemethod dosáhl více než 25 milionů zhlédnutí, doporučují zakončit snažení úsměvem, ale v každém případě se zdá, že tato technika přináší ovoce.

Opravdu to funguje? Možná ano. Na druhou stranu je metoda založena na několika velmi jednoduchých psychologických konceptech zahrnujících řeč těla a nonverbální komunikaci. 

Jemná gesta, jako je kroucení vlasů rukama nebo kousání do rtů, někdy řeknou víc než mnohá slova. Ústa a oči jsou navíc součástí oblasti obličeje, které se říká „zlatý trojúhelník“, a to kvůli množství emocí, které tato část těla vyjadřuje.

Když k tomu přidáme fakt, že delší oční kontakt s někým, o koho máš zájem, spouští v těle uvolňování řady chemických látek, včetně oxytocinu a fenylethylaminu, které podle vědeckých poznatků vyvolávají pocity pohody, může mít TikTok projednou pravdu. 

Stále si tím nejsi jistý/á? Pamatuj, že pokud mezi tebou a druhou osobou funguje chemie, oční kontakt bude dlouhý a intenzivní. Jestliže naopak žádný zájem neprojevuje, pravděpodobně se nebude tolik soustředit na tvář druhé osoby a často bude uhýbat pohledem. Proč tedy nezkusit metodu trojúhelníku? Pokud signál tvůj protějšek nezachytí, nic se nestane, ale pokud ho pochopí, může to být začátek něčeho velkého. Hodně štěstí při zkoušení! 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.