Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Černá látková čelenka: Basic doplněk, který ukazuje luxus

Módní trendy se neustále opakují a jeden z důkazů je i návrat černých látkový čelenek. Ty jdou ruku v ruce s old money a preppy fashion stylem.

Matilda Djerf, Bella Hadid, Cindy Kimblerly, Alexa Demie a spoustu dalších celebrit i fashion influencerek už dávno ví, že černá látkový čelenka je aktuální must have doplněk.

I přesto, že se taková čelenka zdá na první pohled basic, symbolizuje luxus! Dokonce se letos objevila i na módních přehlídkách.

Schiaparelli RTW Autumn/Winter 23 👇

Takovou čelenku totiž nejčastěji uvidíš s preppy outfitem nebo old money vibes kousky. Kombinace aktuální popularity minimalismu, old money stylu a její funkčnosti z ní udělala stejný trend, jako byla v 2016 scrunchie!

Největší hype měly čelenky v osmdesátých letech, když bylo trendy sportovní oblečení. Druhá vlna pak nastala v devadesátkách a dvoutisícovkách. Vzpomeň si na ikonický film Clueless z roku 1995!👇

Jak jí nosit?

Jak tedy takovou čelenku nosit, aby to mělo ten správný ✨vibe✨?

  1. Méně je více.
  2. Zvol jednoduché střihy a jednobarevné kousky.
  3. Look doplň i o další doplňky – náušnice, řetízky, sluneční brýle atd.
  4. Pamatuj, že můžeš vytvořit, jak sportovní, tak elegantní look – dá se nosit na styl princezny Diany k biker shorts a mikče, ale i se sakem nebo k sukni – zárověň se ale neboj tyhle dva styly kombinovat (sako, legíny a tahle čelenka by bylo taky smash!).