Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

CARYNAI: Online AI kamarádka za jeden dolar na minutu

Startup Forever Voices představil chatbota CarynAI, který replikuje osobnost a chování populární Snapchat influencerky Caryn Marjorie.

Caryn Marjorie přisla ve spolupráci se startupem Forever Voices s novým produktem, CarynAI. Tento inovativní chatbot umožňuje fanouškům komunikovat s virtuální osobností, která kopíruje hlas, charakter a způsoby chování influencerky, píše NBC News.

Caryn Marjorie má na Snapchatu přes 1,8 milionu sledujících. Chatbota začala společně se startupem vyvíjet, aby se mohla věnovat co největšímu počtu fanoušků. Chce, aby sloužil nejen jako virtuální kamarádka, ale také jako nástroj pro řešení osamělosti. Zaměřuje se zejména na muže, kteří jsou často vedeni k potlačování svých emocí a nemluvení o svých problémech. Na celé aplikaci spolupracovalo několik psychologů.

Oficiální webové stránky CarynAI kladou důraz na end-to-end šifrování zpráv, díky kterému se k jejich konverzaci nikdo nedostane, a zvyšuje tak soukromí a bezpečnost uživatelů. Tím řeší obavy, které mohou někteří uživatelé mít při interakci s umělou inteligencí.

Díky CarynAI se Marjorie podařilo zpeněžit svou online přítomnost na zcela nové úrovni. Za jednu minutu chatování s jejím „klonem“ si účtuje jeden dolar. Fortune odhaduje, že během prvního týdne vygenerovala příjmy ve výši 71 610 dolarů. A tisíce lidí se přihlásilo na čekací list. Marjorie očekává, že pokud si CarynAI předplatí 20 000 z 1,8 milionu sledujících, může potenciálně vydělat až 5 milionů dolarů měsíčně.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.