Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Bývalého šampiona OKTAGONu čeká první zápas v UFC

Slovenský obr Martin „Badys“ Buday nastupuje tuto sobotu do své premiéry v nejprestižnější MMA organizaci světa. Na galavečeru UFC FIGHT NIGHT: Luque vs. Muhammad 2 bude jeho soupeřem američan, jehož poslední KO obletělo celý internet.

Buday se po titulové výhře v OKTAGONu nad Kamilem Mindou stal šampionem těžké váhy. V kombinaci s jeho tehdejším úctyhodným skóre 8:1 netrvalo dlouho, než přišla vysněná nabídka. Prezident UFC Dana White pravidelně pořádá talentovou soutěž Contender Series, do které zve vycházející hvězdy tohoto sportu, aby se utkaly o získání smlouvy s UFC. Podmínky jsou jednoduché, předvést atraktivní výkon a vyhrát. Přesně to Martin Buday udělal v Las Vegas, když v posledních sekundách prvního kola ukončil Američana Lorenza Hooda čistým kolenem do hlavy, což mu otevřelo brány do UFC a zaručilo vstup mezi nejtalentovanější bojovníky světa.

Jeho protivníkem bude 35letý Chris „Huggy Bear“ Barnett. Přezdívka „tulící se medvídek“ Američanovi více než pasuje, ale nenechme se zmást, údery a kopy tohoto malého a oplácaného medvídka v zápase připomínají zbraně hromadného ničení. V posledním duelu se Barnett vyznamenal nevídaným KO, kdy kopem z otočky posadil na zadek Američana Gianna Villanteho. Medvídkův kop byl jedním z nejvirálnějších knock-outů v MMA minulého roku.

Zda Bady dokáže porazit Barnetta a připsat si tak první výhru v UFC, zjistíme už v neděli brzy ráno. Prelims karta turnaje UFC FIGHT NIGHT: Luque vs. Muhammad 2 začíná v sobotu od 23:30. Zápas Buday vs. Barnett bude čtvrtý v pořadí, mohl by tedy přijít na řadu okolo jedné hodiny ranní.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.