Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Byla Kylie vždy ta druhá?

Podvádí Travis Scott svou partnerku Kylie Jenner? To je otázka, která spamuje celý TikTok. Podrobnosti o celé kauze se dočteš níže.👇

Hollywoodská dramata neberou konce, a to obzvlášť v případě klanu Kardashians.

V posledních dnech ovládla TikTok zpráva, že Travis Scott, přítel Kylie Jenner a otec jejich dvou dětí, Kylie podvádí. Všechno začalo tehdy, když modelka Rojean Kar na svém soukromém profilu sdílela video z natáčení videoklipu právě Travise.

Kdo vůbec je Rojean Kar?
Kromě toho, že je to instagramová modelka (@yungsweetro), je to také žena, která byla už v roce 2019 obviněna z toho, že byla milenkou Travise, a to údajně v době, kdy měli s Kylie pauzu.

Travis má rozhodně svůj typ holek.🤣

Společná historie Travise a Rojean sahá ale mnohem dál než do roku 2019. Na soukromém Instagramu Rojean jsou totiž fotky s rapperem už z roku 2013!

Dále zde modelka zveřejňovala i videa z backstage koncertů Travise, jejich inside jokes, fotky květin i tweety přímo s ním spojené. Z toho všeho je očividné, že ti dva spolu byli ve vztahu už dávno před tím, než se Travis vůbec poznal s Kylie. S tou se totiž poprvé objevil až v roce 2017.

Celá tahle situace je ale ještě zamotanější. Přestože už byl později Travis oficiálně s Kylie, děly se zvláštní náhody. Například tehdy, když byl Travis na horách zrovna v den, kdy měla Rojean narozeniny, a úplnou náhodou byla na horách i sama Rojean. Jindy Rojean sdílela fotku s prstýnkem, který čirou náhodou vlastní i Travis. Nebo třeba sdílela fotku ze zákulisí Kanyeho soukromého koncertu, kam se nedostal jen tak někdo…

Teď se ale vraťme na začátek. Jak Travis reagoval na zveřejněné video z jeho natáčení a na drby kolující po celém internetu?👇

Hezký pokus, Travisi, ale tohle už jen tak nevyžehlíš.🤡

Rojean na to reagovala naštvanými stories, kde říká, že Travis lže, že se znají moc dobře a že ji vyhledával dokonce i na Valentýna.

But to say you don't know me and you've never been with me when you've definitely been with me, when everybody's seen you with me, when I have pictures and videos of you with me? Come on. Come on, sir.
Rojean Kar

Travis vrací úder prostřednictvím další story👇

To vede k otázce – jsou Travis a Kylie doopravdy spolu, nebo to je vše jen naoko?

Jaká je celá pravda, se asi nikdy nedozvíme, ale o tom, že Rojean byla Travisovo girl ještě dávno před Kylie, nejde pochybovat. Teď už jen můžeme čekat, kdy Kylie odhalí jméno druhého dítěte nebo jaké jiné řešení této situace Kris vymyslí.😂

Celá kauza nenechala chladnou ani Kylie, která reagovala postnutím odvážných fotek se sassy popiskem👇

Co si o celé situaci myslíš ty? Dej nám vědět svůj názor v diskuzi!