Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Brankář Anglie Pickford si ujíždí na Fortnite, do Kataru si přivezl vlastní PC sestavu

Láska k Fortnite očividně nezmizí ani během mistrovství světa ve fotbalu. Brankář Anglie Pickford si dokonce vzal do Kataru PC sestavu a monitor ve speciálním pouzdře.

Fortnite hrají po světě miliony lidí. Jedním z nich je i brankář anglické fotbalové reprezentace Jordan Pickford, který svou lásku k Fortnite posunul na další úroveň.

Mezitím, co jeho spoluhráči ve volných chvílích koukají na seriály, on hraje na počítači. Do Kataru si totiž přivezl vlastní PC sestavu s monitorem, a to navíc ve speciálním pouzdře s vlastními iniciály.

Pickford svoji PC sestavu ukázal v rámci dvacetiminutového rozhovoru na YouTube kanálu anglické reprezentace, v němž mluvil o všem možném, od brankářského svazu až po svou lásku ke golfu.

Na otázku, čemu se v Kataru věnuje nejvíce, prozradil, že kromě svých hlavních povinností je zkrátka závislý na Fortnite.

Podle Evening Standard si Pickford dřív na zápasy tahal notebook, ale pak zjistil, že jeho výkonnost je špatná, tak se rozhodl nechat si postavit něco výkonnějšího a poslat do Kataru.

Pickford ale není jediným anglickým hráčem, který miluje Fortnite. Kapitán Harry Kane, Raheem Sterling a Kieran Trippier už dříve uvedli, že ho hrají společně.

Fortnite letos oficiálně nespolupracuje s FIFA a mistrovstvím světa v Kataru, ale místo toho vydává řadu přizpůsobitelných fotbalových skinů. Do prodeje se vrátily i skiny založené na Kaneovi a Antoinu Griezmannovi, které byly poprvé k dispozici spolu s posledním mistrovstvím Evropy.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.