Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Blizzard představil Warcraft Arclight Rumble, co zatím víme?

Blizzard na začátku května světu představil novou mobilní hru Warcraft Arclight Rumble, která by měla vyjít v průběhu tohoto roku. Co o ní zatím víme?

Nový free-to-play titul pro mobilní hráče z prostředí světa Warcraftu je hezkou strategiií, která se opírá o prvky žánru tower defence. Představena byla pomocí cinematic i gameplay traileru, který tak dal hráčům možnost nahlédnout, jak bude celá hra vypadat.

Hra obsahuje prvky, které jsou standardní v moderních tower defense hrách. Každá strana konfliktu má za úkol zničit nepřátelskou základnu pomocí jednotek řízených umělou inteligencí, které pochodují na druhou stranu mapy. Mezi těmito dvěma základnami jsou další cíle, které hráčům umožňují ovládat území, vylepšovat své armády a tak dále.

Herní legenda FIFA končí, přívítej EA Sports FC

SAZKA eLeague

Warcraft Arclight Rumble bude obsahovat postavy a jednotky z WoWka i Warcraftu 3, zároveň přibudou i některé úplně nové. Tyto jednotky budou rozděleny mezi pět frakcí, a to Alianci, Hordu, Nemrtvé, Blackrock a Beast. Každá frakce má svoje unikátní schopnosti a vylepšení.

Vývojáři slibují velkou kampaň, která má obsahovat až 70 misí a zároveň možnost režimu pro více hráčů. Blizzard na svém webu píše i o dalších herních módech, jako je Conquest, Raid a Dungeon.

Zatím není stanoveno, kdy přesně hra vyjde, ale jisté je, že to bude v průběhu tohoto roku. Blizzard už nyní nabízí hráčům možnost předběžné registrace. Ti, kteří se registrují, budou následně upozorněni ihned, jakmile hra vyjde.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.