Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Birkin boyfriends: Kdo je Liam a James, virální pár z TikToku?

Páteční večery v hotelu Ritz nebo ruce plné drahých kabelek? To jsou Birkin boyfriends, dvě tváře známé z TikToku.

A Birkin bag? Ano, čteš dobře, láska takzvaných Birkin boyfriends prochází skrze módu a luxus. Liam a James se dostávají do pozornosti lidí díky jejich luxusnímu životnímu stylu, který ukazují na TikToku.

Člověk je buď nesnáší, nebo miluje, a to dokazuje i obří sledovanost na jejich profilu, kde každý den sdílí jejich život, který obnáší vysedávání v kavárnách, nákupy drahého oblečení a spoustu dalších věcí, které většina lidí jenom manifestuje.

Proč vlastně Birkin boyfriends?

Tito dva Britští gentlemani tvoří pár skoro 9 let! Potkali se v hotelu Ritz, kde na sebe pravidelně naráželi některé páteční večery. Jejich hlavní bonding téma byla právě móda a společný zájem o high end fashion, především pak láska k Birkin bags. Liam totiž pracoval v prodejně Hermés, a tak měl přístup k jejich zboží.

Na sociálních sítích se oba začali objevovat už dříve, ale než sdíleli svůj život, dělali rozhovory s lidmi, kteří Birkin bag měli, a o jejich cestě k této ikonické kabelce. Až poté započali se sdílením jejich vlastní vášně a znalostí o tomto tématu.

Kolik Birkinek mají?

Tohle je otázka, která tě pravděpodobně po shlédnutí jejich videí napadne, jelikož skoro na každém onu kabelku vidíš a mají jich opravdu několik. Sami ale přesné číslo nikde neuvádí, jelikož IT IS A BIRKIN BAG a existují případy, kdy byli lidé přesně kvůli sdílení detailů okradeni. Čísla tak nesdílí především kvůli bezpečnosti.

Proč získali takovou oblibu?

Většina lidí na sociálních sítích ráda sleduje životy ostatních, hlavně ty, které nejsou obvyklé. Profil Birkin boyfriends nabízí krásný útěk před realitou a malý náhled do života někoho, kdo žije opravdu v luxusu. Kromě toho ale u nich najdeš i pár rád, jak co nosit. Dokonce mají vlastní Hermés průvodce.

V poslední době je zaregistrovali nejen uživatelé TikToku, ale i různé magazíny, které s nimi udělaly opravdu zajímavé rozhovory o jejich životech, ale i o banálních věcech. Taková malá zajímavost je, že i Jonas Brothers si jich všimli a všichni dohromady měli takový společný hangout.

Zdroje: Tik tok, Woo