Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beckham dokument: Smash or pass?

Budoucí WAGs shromážděte se, na Netflixu je další dokumentární film o fotbalistovi, který musíte vidět.

Není divu, že #1 na Netflixu je tento týden dokument o jednom z „Galácticos“ – Davidu Beckhamovi, protože je opravdu povedený. Jak název napovídá, snímek vypráví o jenom z ,„Galácticos“ – Davidu Beckhamovi.

Dokument je retrospektivní čtyřdílnou sérií, která pokrývá fotbalistovu kompletní kariéru. Narozdíl od dokumentu o Neymarovi nejde o dlouhý film, ale sérii, kdy si v klidu můžeš rozdělit díly do několika dní nebo je bingewatchnout, jako já, za jeden večer.

Ve filmu se střídají záběry ze současnosti a minulosti a David komentuje dění ve svém životě, čímž nabízí pohled z první ruky na to, jak se v danou dobu cítil. Kromě Beckhama je v dokumentu také jeho žena Victoria nebo jeho tehdejší spoluhráči z Manchesteru United, Realu Madrid a LA Galaxy. Moc mě bavila ukázka reálné stránky toho, jak jeho (potažmo jejich) život vypadal, když byl světovou fotbalovou superstar. V sérii si také můžeme všímat velké síly tehdejšího tisku na kariéru fotbalisty nebo toho, jak ze sebe udělal Beckham marketingový produkt.

All the WAGs unite!

Pro všechny holky, které mají rády fotbal stejně tak jako já, je dokument naprostý must watch! Nejen, že se točí okolo nádherného muže, ale taky je tam nemálo fotbalu a to já fakt můžu.

No a jestli máš kluka, tak nezoufej... Jakej kluk by se odmítnul dívat na něco o fotbale... Takže se můžete na sérii podívat spolu a je to win win.

Dej mi vědět, jak se ti série líbila a já jdu odpočítávat dny do dalšího WC.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.