Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BEAUTY NEWS: Značka Lady Gagy představuje přelomový produkt a Cardi B teasuje nový collab

Značka Hauslabs přichází s break-through produktem, který je první svého druhu. SZA a Cardi B chystají novinky v beauty světě. O co se jedná? Zjistíš už nyní v beauty rubrice.

News

SZA a její nová značka?

SZA tento týden na svých stories prozradila, že pro svůj make-up look na červeném koberci použila vlastní produkty na rty včetně tužky na rty. Vypadá to tedy, že se brzy dočkáme nové značky nebo spolupráce, která se bude věnovat produktům na rty.

Cardi B x NYX Cosmetics

NYX Cosmetics teasuje collab s rapperkou Cardi B. Značka předvede novinky již 11. února a vypadá to, že mezi nimi bude nový odstín Duck Plump lesku na rty zvaný Cherry Spice. Na odhalení dalších produktů, které si pro nás Cardi připravila, si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

Tohle svět ještě neviděl

Beauty značka Lady Gagy, Hauslabs, přichází s novinkou! Představuje PhD Hybrid Lip Glaze, která má být přelomovou inovací v beauty-skincare průmyslu. Po 2 týdnech nepřetržitého používání slibuje zvětšení rtů bez pálení. Je to tak první lip produkt svého druhu, skrz své vědecky propracované složení 4 v 1 - olej na rty, balzám, plumper + lesk v 6 odstínech.

Produkt týdne

Jelly tvářenka od Milk

Značka Milk přichází s novým produktem - lip tintem a tvářenkou v jednom a to v želé konzistenci!

V Česku bohužel ještě nejsou, musíme si počkat.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.