Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BEAUTY NEWS: Serena Williams i Rita Ora oznamují své nové beauty značky

Tenisově inpirovaná beauty řada od Sereny Williams přichází na trh. Stejně tak se chystá vstoupit do beauty světa nová vlasová značka od zpěvačky Rity Ory. Kdo si odnáší look týdne a který produkt od nás pro tento týden dostal zelenou? Zjistíš v rubrice již nyní.

NEWS

Louis Vuitton vydává „Atlas parfémů", první knihu, kterou přivedl k životu mistr parfémů domu Jacques Cavallier-Belletrud. Parfémový atlas vychází v exkluzivní limitované sadě, která obsahuje 45 lahviček nejlepších ingrediencí Cavallier-Belltrud v luxusním pouzdře.

Serena Williams uvádí na trh inkluzivní řadu make-upu, po které vždy toužila. Šest let připravovaná značka Wyn Beauty zahajuje prodej 10 produktů v 680 prodejnách Ulta. Desetidílná řada je inspirována tenisovými outfity Williams a obsahuje podkladovou bázi, rtěnku, řasenku a další produkty. Každý výrobek je zabalen do zářivě zelené barvy, stejně jako tenisový míček, aby sportovní motiv zůstal po celou dobu v jádru značky.

A tento týden tu máme další celebrity značku. Nová kosmetická značka @typebea přichází od zpěvačky Rity Ory. Založená společně s majitelkou Vida Glow Annou Lahey se zaměří na vlasové produkty, které řeší poškozené vlasy a ochranu před teplem. Uvedení na trh bude 18. 4. na jejich webových stránkách.

PRODUCT OF THE WEEK

Blíží se nám léto a znamená jediné - potřebujeme opálený tělo! Tenhle týden jsme vyzkoušeli samoopalovací lotion od značky Ziaja, protože ho doporučila Adélka Hynková.💕

Nechceme gatekeepovat - je to opravdu nej věc ever. Krásně voní a děla úplně přirozený finish.

LOOK OF THE WEEK

Cenu za make-up týdne si tento týden odnáší Julia Fox. Make-up artist známý jako Top Kuhnt si pohrál s grafickým eyelinerem a bílým stínem. Celý look doplnily sytě žlutou parukou.

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.