Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Sephora je partnerem pařížské olympiády a supple kiss lip glaze od Kylie Cosmetics

LVMH se stává prémiovým partnerem Olympijských her v Paříži. Kylie Cosmetics oznamuje zbrusu nový produkt. Nara Smith vyrábí už i krémy! A Glossier vrací původní složení balzámu Dotcom.

News

Kylie Cosmetics předstauje nový lesk na rty

Kylie Jenner oznamuje nový přírůstek do Kylie Cosmetics. Produkt na rty se nazývá supple kiss lip glaze. Značka o produktu mluví jako o inovativní technologii pružného zábalu, která pokrývá rty gelovou glazurou a je k dispozici v 6 nádherných odstínech.

LVMH se stává prémiovým partnerem olympijských a paralympijských her v Paříži 2024

Obchodní beauty řetězec Sephora, který patří společnosti LVMH, je nyní partnerem her a bude partnerem štafety s olympijským ohněm a nabídne aktivity pro veřejnost po celé trase štafety, a také v pobočkách skupiny LVMH na trase a na zastávkách. Sephora také nabízí zákazníkům vyhrát lístky na Olympijské hry.

Glossier vrací původní složení balzámu Dotcom

Když beauty značka Glossier uvedla na trh veganskou aktualizaci oblíbeného balzámu Dotcom, rozdělila názory fanoušků produktu na dva tábory. Po tom, co se spustila smršť komentářů fanoušků podporujících originální složení, se Glossier rozhodl vrátit původní složení balzámu Dotcom. Značka oznámila obnovení prodeje 15. května, přičemž nová řada balzámů na rty bude v prodeji od 17. května. Přestože se OG fans nyní radují, veganská komunita je velmi zklamaná.

Nara Smith dělá s manželem krém from scratch?!

Nara Smitch a její manžel Lucky si doma kromě pokrmů vyrábějí i vlastní kosmetiku! WHAT? Tahle rodina nás nepřestává udivovat. Beauty line when?

Product of the week

Kyselina Hyalurovaná

Domácí výplň bez jehel a utrácení tisíců? Yes, please.

TikTok girlies tvrdí, že pokud budeš používat sérum s kyselinou hyaluronovou i na rty, po nějaké době to udělá podobný efekt jako výplň! 🫦

Look of the week

Boyfriend blush

Na TikToku lítá speciální technika aplikace tvářenky - tzv. boyfriend blush. Název vzniká z důvodu toho, že umístění tvářenky napodobuje spíše mužské rysy.

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.