Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BEAUTY NEWS: Lush x Shrek collab a broccoli freckles trend

Willow Smith se stává ambasadorkou Dior Beauty, kolekce inspirovaná Shrekem, nová lipstick od YSL nebo broccoli freckles. To jsou beauty news za tento týden.

News

Dior Beauty & Willow Smith

Společnost Dior Beauty oznámila, že se Willow Smith stala její nejnovější mezinárodní beauty ambasadorkou, a označila třiadvacetiletou zpěvačku za ikonu své generace.

Kolekce inspirovaná Shrekem!

Clean aesthetic is out, 'swamp aesthetic' is in! Ano, Lush přichází s celou kolekcí inspirovanou Shrekem od DreamWorks Animation, aby oslavil „inner swampy self“ každého z nás. Kolekci zakoupíš už nyní zde.

Kérastase ti pomůže opečovat poškozené vlasy!

Podle vědeckých výzkumů vápník ve vodě zesiluje následky poškození vlasů. Samotné mytí tak může proto zhoršovat jejich kvalitu a způsobovat lámavost. Značka Kérastase proto vytvořila novou řadu s názvem Première, která vlasy přebytečného vápníku zbavuje a obnovuje poškozené keratinové vazby. Tyto produkty navíc voní jako „PORTOFINO SUMMER“ takže tě na chvíli přenesou do zasluněné Itálie.☀️

Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur

1420,-

Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur

796,-

Kérastase Première Fondant Fluidité Réparateur

1065,-

Kérastase Première Masque Filler Réparateur

1147,-

Kérastase Première Sérum Filler Fondamental

1221,-

Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice

1084,-

Alien Hypersense by Mugler

Francouzská značka Mugler uvádí na trh nový parfém Alien Hypersense. K dostání je ve variantách 30 ml, 60 ml a 90 ml. My jsme ji už měli tu čest vyzkoušet, a je výrazná, plná květin, ovoce a dřeva. Mimoto má nádherný flakonek!

New lipstick od YSL

LOVESHINE, tak zní název nové rtěnky Yves Saint Laurent, do které se opravdu zamiluješ po prvním dotyku na rtech. Love už tedy máme odškrtnuté, a proč je v názvu shine? Tvoje rty po nanášení budou šťavnaté, není to klasická matná rtěnka! Hydratuje a dá se vrstvit pro výraznější efekt. Za nás je to perfektní rtěnka na každodenní nošení!

Na eventu YSL jsme ale také zjistili, že ji můžeš použít i jako tvářenku a stín!

Products

Tento týden se stal virálním trošku nečekaný produkt. Tentokrát se totiž nejedná o žádnou známou značku, ale o obyčejnou brokolici. Ano slyšíš správně. Je tady Broccoli Freckles Trend. Poté, co si jej beauty influencerka Meredith Duxbury taky vyzkoušela se ihned stal virálním. Tento hack má vytvořit perfektní přirozené pihy.

Jak ale upozorňuje Brut., brokolice není ideální aplikátor. Můžeš si spolu s ní na obličej nanést bakterie, v zelenině může být i počínající plíseň. Doporučují brokolici raději sníst – je bohatá na vitamin C a antioxidanty, díky čemuž prokazatelně pomáhá kvalitě tvé pokožky.

Look of the week

Tento týden vyhrává oslňující chromový make-up od Sophie Sinot, který vytvořila pro Emmu Chamberlain.

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.