Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Estée Lauder jmenuje IU novou ambasadorkou, nový Doll make-up trend a Kendall ve Vogue Beauty Secrets

Jean Paul Gaultier odhaluje novou spolupráci na svých parfémech pro Pride Month. Kdo se jí zhostil? Estée Lauder oznamuje novou globální ambasadorku a rozjíždí se nám nový trend Doll make-up! Jak na něj ti řekneme již nyní.

News

Estée Lauder podepisuje smlouvu s korejskou zpěvačkou a herečkou IU jako novou globální ambasadorkou značky

IU bude první korejskou globální ambasadorkou značky Estée Lauder. Připojí se k současnému seznamu globálních ambasadorek značky Estée Lauder, mezi něž patří Ana de Armas, Amanda Gorman, Bianca Brandolini D'Adda, Carolyn Murphy, Grace Elizabeth, Imaan Hammam, Karlie Kloss, Manushi Chhillar a Yang Mi.

Jean Paul Gaultier x Keith Haring pro Pride Month

Jean Paul Gaultier si připravil pro Pride Month novou spolupráci. Značka představuje limitovanou edici parfémů své výroční vůně Pride ve flakonech Classique a Le Male, které jsou vytvořeny podle nahých mužských a ženských torz - tentokrát zabalených do malby Keitha Haringa zvané „Once Upon a Time“. V nich se ukrývá limitovaná edice vůně.

Zdroj: Jean Paul Gaultier

Kendall Jenner se objevila v nových Vogue Beauty Secrets

Kendall ukázala v posledním dílu Vogue Beauty Secrets svou přirozenou, pihatou pleť and we love that. Ukazuje nám její perfektní sun-kissed look a tipy na guashu, tak si to nenech ujít!

Products of the week

Break up with breakouts

Kiehl’s přichází s tekutou verzí pimple patches, aneb rozluč se s breakouts! Truly Targeted Blemish-Clearing Solution tě zbaví pupínků přes noc. Za dvě hodiny ti akné uklidní a dlouhodobě koriguje skvrnky.

Právě ho v redakci zkoušíme, tak se můžeš těšit na recenzi v budoucím článku.

Peach shade products

A cokoliv v odstínu peach, ať už je to tvářenka, stíny nebo rtěnka! Peach je barva 2024 a v make-upu teď obrovský trend.

Barva roku 2024 Peach Fuzz ovládla i beauty svět. Jak na flawless peach make up?

@adelakutilova

Look of the week

Máme tu nový trend „Doll make-up“, který nabírá v posledních dnech na popularitě. Jeho vzorem je Sabrina Carpenter, jejíž koketní, dívčí líčení v růžových tónech se stalo inspirací pro všechny beauty lovers.

V trendu je hlavní hvězdou tvářenka, která dodává panenkovský vzhled. Dále na look budeš potřebovat rozjasňovač a bílou tužku pod oči pro efekt větších očí. Konturky tentokrát nebudou potřeba k zúžení obličeje, ale k vytvoření zaobleného tvaru tváře, stejně jako mají panenky. Make-up dokončíš narůžovělou tužkou na rty a leskem.

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.