Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Emma Roberts se stává ambasadorkou Kiko Milano, a ty nejlepší Met Gala make-up looks

Emma Roberts se stala vůbec první globální ambasadorkou značky Kiko Milano, Kate Moss expanduje se svou wellness značkou Cosmos a Emma Chamberlain ate na Met Gala.

News

Erewhon x Truly Beauty collab

Značka Truly Beauty oznámila kolaboraci s Erewhon. Společně spolu vytvořily smoothie Truly Cooka Colada! Najdeš v něm celý kokos včetně vody i dutiny, ananas, banán, javorový sirup a mangovou polevu.

Kate Moss představuje svou značku

Supermodelka a podnikatelka Kate Moss oficiálně představila svou wellness značku Cosmoss ve známém obchodním domě Beauty Hall of Liberty v Londýně. Znamená to významnou expanzi značky do jedné z nejznámějších maloobchodních destinací ve městě.

Emma Roberts a Kiko Milano

Herečka a zpěvačka Emma Roberts se stala vůbec první globální ambasadorkou značky Kiko Milano. Společnost Kiko Milano tím oslavuje svou nedávnou podporu od investiční společnosti L Catterto. Italská kosmetická značka si vybrala právě Emmu Roberts, aby zvýšila svou image a povědomí o značce po celém světě. Herečka a producentka se objeví v globální kampani, která bude již brzy zveřejněna.

Products of the week

Cokoliv od Pat McGrath

Značka Pat McGrath se postarala o glam celebrit jako je Naomi Cambell, Doja Cat, Tyla nebo třeba Pamela Anderson na Met Gala. Rozhodně patřily k těm nejkrásněji nalíčeným. Pokud od značky ještě nic nemáš, doporučujeme ti to napravit!

Look at this!😭

Look of the week

Jak všichni víme, v pondělí se konalo Met Gala, a tak nejde nezmínit looky z právě něj. Za nás byla opět naprosto boží Emma Chamberlain, která byla nalíčená produkty značky Lancôme.

Více o Met Gala tady!

MET GALA 2024: všechny outfity, které potřebuješ vidět

@adelakutilova

Za zmínku určitě stojí i vínový make-up Zendayi, který vytvořil Raoul Alejandre. Tomuhle říkáme umění!

Tutorial na look Emmy Chamberlain najdeš už nyní na profilu @artsy.quynh!

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.