Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: YSL Beauty

BEAUTY NEWS: Dua Lipa se stává ambasadorkou YSL Beauty a Kylie Cosmetics oznamuje svůj první parfém

Huda Kattan se vrací zpět do čela Huda Beauty. Kylie Jenner oznamuje svůj první parfém pod Kylie Cosmetics. To nejlepší z fashion weeků a doporučení na produkt týdne najdeš už nyní v naší beauty rubrice!

News

Yves Saint Laurent Beauty vítá Dua Lipu jako globální ambasadorku při uvedení nové rtěnky. Dua je od roku 2019 mezinárodní tváří vůně „Libre“ od YSL Beauty a nyní si na své resumé přidává globální make-up ambasadorství. Nová kapitola začíná tento týden spuštěním kampaně věnované nové kolekci rtěnek YSL Loveshine s rtěnkou Candy Glaze.

Huda Kattan se vrací do čela Huda Beauty. Huda Kattan je zpět na pozici generální ředitelky své stejnojmenné kosmetické společnosti a chystá se představit nový redesign značky. Značka se sídlem v Dubaji chystá nové logo, přepracované obaly a nové produkty.

Byla to jedna z největších výčitek v mém životě, protože jsem neposlouchala sama sebe.
řekla Kattan o svém dřívějším rozhodnutí odstoupit z pozice generální ředitelky.
Foto: Yahoo Finances

Kylie Cosmetics oznamuje svůj první parfém vůbec. Nese název Cosmic a jeho oficální prodej bude 7. března. Dle růžových vizuálů plných květin to vypadá na sladkou květinovou vůni, ale na odhalení ingrediencí si ještě chvíli budeme muset počkat.

Look of the week

Týdenní inspiraci si tentorkát bereme ze street style beauty, která se objevovala v ulicích v posledních týdnech. Odbarvené obočí a gotický glam jsou nové beauty trendy, které se hemžily na přehlídkách módy podzim/zima 2024 v Paříži, Miláně a Londýně. Výrazné oči, černé stíny či rtěnky a třpytivý efekt je určitě in ve světě beauty.

Zdroje: WWD, YSL Beauty

+
+

Julie Sladká a Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.