Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Dove Cameron se stává tváří Schwarzkopf, nové Fenty glosses a Clinique Black Honey lip oil

Která další hvězda se chystá vstoupit do světa beauty? Schwarzkopf oznamuje nové partnerství s Dove Cameron. A ikonický odstín Black Honey je nyní i ve verzi oleje na rty!

Beauty News

Global brand ambassador

Dove Cameron se stala novou globální ambasadorkou značky Schwarzkopf.

new celeb beauty line?

Kate Moss se chystá zabřehnout do kategorie make-upu. Britská supermodelka uvedla v roce 2022 na trh svou wellness značku Cosmoss a nyní se údajně chystá uvést na trh samostatnou značku dekorativní kosmetiky. Podle zprávy, kterou zveřejnil deník The Mirror, Moss podala žádost o ochrannou známku na řadu make-upu se značkou „Kate Moss“ již v prosinci, která byla v březnu orazítkována.

Oh Honey

Ikonický odstín Clinique balzámku na rty Black Honey je nyní i lip oilem a dokonce i řasenkou. Tenhle odstín má udájně sedět každému typu!🍯

Pokud tenhle produkt neznáš, are u even beauty lover?!

Product of the week

Fenty Beauty přichází s novinkou zvanou Gloss Bomb OIL. Olejová verze bude dostupná ve 3 odstínech a v prodeji bude již od 29. května.

Dry hair? We got you babe

Naším oblíbencem se stala řada od Matrix Food For Soft. Obsahuje totiž kyselinu hyaluronovou a avokádový olej – obě ingredience mají skvělé účinky, které tvoje vlasy zanechají lesklé a vyživené.* Produkty tedy sedmkrát více hydratují, zachovávají tvé vlasy pětkrát hladší a pětkrát více vlasy vyživují.** We love the multi-efficient range.

*potvrzuje instrumentální test s kompletním systémem šamponu, masky a multifunkčního oleje

**Při použití jako systému Food For Soft šamponu, kondicionéru nebo masky a oleje, ve srovnání s běžným šamponem

Zdroj: Matrix

Look of the week

Filmový festival Cannes i tento rok přeplývá svou opulencí a světovými hvězdami. A jako vždy jsou i make-up looks celebrit bezchybné. Dixie D'Amelio vsadila na sexy klasiku - smokey eye make-up, který za nás rozhodně zabodoval!

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.