Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BEAUTY NEWS: Beyoncé jde na trh s vlastní značkou v péči o vlasy a e.l.f. geniální marketing se Suits

Nová značka Beyoncé, geniální reklama značky e.l.f. v collabu se seriálem Suits nebo vstup Haus Labs na náš trh. To jsou nejvíc hot novinky z beauty světa za uplynulý týden.

News

Beyoncé oznamuje svou značku, která se zabývá péčí o vlasy. Bude se jmenovat Cécred a na trh vstoupí 20. února. Zpěvačka k novince poznamenala, že „vlasy jsou posvátné.“

První upoutávky ukazují ženy, které si myjí a upravují vlasy, což naznačuje, že k dispozici budou sprchové a stylingové produkty, ačkoli značka zatím nesdělila žádné informace o tom, co bude v nabídce. Z toho, co můžeme z videí vyčíst, vyplývá, že řada by mohla být určena pro různorodé textury vlasů a typy kudrlinek.

Haus Labs míří k nám!

Česká Sephora oznamuje, že k nám míří značka Haus Labs! Čistá a inovativní kosmetika od Lady Gaga bude již 26. března dostupná na e-shopu i online.

order in the court? more like order in my CART

O ikonicou reklamu se postaral e.l.f. Cosmetics, který se propojil s kultovním seriálem Suits a jeho originálními herci a herečkami a představil scénku u soudu společně s Judge Judy i Meghan Trainer. Absolutně geniální!

Produkty

Pokud v zimě bojuješ se suchou pletí a hledáš multifunkční produkt nesmí ti uniknout tenhle Balm od La Roche-Posay. Poskytuje uklidňující péči, obnovuje kožní bariéru a je považován za tajný trik pro smooth pleť. Měl by být ideální pod makeup a navíc, s novou verzí +SPF 50 není potřeba doplňovat ochranu proti slunci dalším produktem. Vyzkoušíš ho taky?

zdroj: Pinterest

Product of the week

Vše z valentýnské kolekce od Catrice! Tvářenky, rtěnky a highlightry ve tvaru srdíček, yes please.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.