Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Bella Hadid odhaluje produkty své značky a skandál Youthforie

Bella Hadid konečně prozradila, na čem 5 let pracovala. Youthforia nemyslí na všechny své zákazníky a zákaznice a má na krku skandál kvůli barvě make-upu a TikTok miluje Sabrina Carpenter inspired make-up glam!

Beauty News

Ôrabella - nová značka Belly Hadid

Bella (konečně) prozradila, co pro nás připravovala! Vytvořila kolekci 3 parfémů, které jsou obohacené o esenciální oleje, neobsahují alkohol a hydratují pokožku.✨🌱

Na značce pracovala víc jak pět let a k jednotlivým vůním ji inspirovala sestra Gigi Hadid i maminka. Bohužel zatím ale neposílá produkty do Česka.

Skandál značky Youthforia 

Youthforia čelila kritice už loni na konci roku, kdy vydala řadu Date Night Skin Tint s patnácti odstíny. Lidé měli problém s tím, že není dostatečně inkluzivní. Rozhodli se tedy vydat 10 dalších shades a dočkali se ještě většího backlashe. Ten spustila beauty influencerka Golloria George, která si na jednu stranu obličeje aplikovala nejtmavší odstín série a na druhou černou barvu a... oboje vypadaly stejně?

Šokoval ji výrazný rozdíl mezi dvěma nejtmavšími odstíny 590 a 600. Neseděl jí ani jeden. „Vynechali tím celou řadu odstínů, a to je disrespectful,“ uvedla k tomu. K nejtmavšímu odstínu 600 značka navíc několikrát neúspěšně hledala modela nebo modelku. Neměli by ale v první řadě myslet na lidi, a pro ně dělat produkt, a ne naopak?

Kritice kvůli nedostatečné inkluzivitě čelí v posledních letech mnoho značek. Kosmetický průmysl obviňují z upřednostňování eurocentrických standardů krásy. Měli by se učit od značek, jako je Fenty Beauty, která je skutečně inkluzivní, co se výběru odstínu make-upu týče.

Lily Van Der Woodsen nám prozradila svoje beauty secrets!

Kelly Rutherford spolupracuje s beauty značkou Merit a sdílela s námi její grwm před fashion show. Doporučuje kombinaci smokey eyes a růžové rtěnky!

Product of the week

E.L.F Cosmetics přichází na trh s novinkou, a to Bronzing Drops Tinted Serum za pouhých 12 dolarů. Značka E.L.F. je známá pro své dokonalé dupes na dražší značky a tyto bronzující kapky by měly být stejně tak dobré jako virální Drunk Elephant bronzing drops. V Česku zatím dostupné nejsou, ale určitě si je můžeš přidat na svůj wish-list, stejně jako my. A navíc jsou Jefree Star approved! 

Look of the week

Svět miluje Sabrinu Carpenter a my taky! Celý TikTok se snaží napodobit její looky z koncertů. Základem je opravdu bright růžová tvářenka, na které nešetří! Doporučujeme tyčinku od Essence Baby Blush nebo REM v odstínu Strawberry Nebula.

The IT girl a popstar: Sabrina Carpenter

@adelakutilova
+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.