Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BEAUTY NEWS: Dior Pop-Up v Beverly Hills a Rhode phone case boří internet

Jak vypadá geniální marketing od značky Rhode? A náš oblíbený make-up týdne zjistíš už nyní v beauty rubrice.

NEWS

Dior Beauty uspořádali pop-up zážitek v La Dolce Vita Beverly Hills v Los Angeles, který oslavuje uvedení nové řady Rouge Dior na trh. Na akci se objevilo hned několik ambasadorů a hvězd, které přišly oslavit ikonickou červenou rtěnku. Mezi hosty byly Rachel Zegler, Anya Taylor Joy, Nicole Wallace a další.

Tom Ford Beauty představuje nový podkladový krém Shade and Illuminate Soft Radiance Primer SPF 25/PA++. Složení s kyselinou hyaluronovou, směsí olejů z moringy a mučenky a výtažkem ze zázvoru slibuje dokonalé splynutí s pletí a vytvoření hydratovaného a hladkého podkladu pod make-up.

Dokonalý marketing jsme mohli opět spatřit ze strany značky Rhode. Hailey Bieber před několika dny teasovala svůj nový obal na mobil, který obsahoval pouzdro na Lip Peptide Treatment - největší hit značky. Nyní se oficiálně objevil na trhu a je dostupný k zakoupení. Nese jméno: lip case. Co na něj říkáš ty?

TikTok miluje dark femine make-up look modelky a podnikatelky Emraty. U should try it!

PRODUKTY

Konturovací tyčinka Victoria Beckham💥

Victoria Beckham Beauty vyrábí konturovací tyčinku v tužce. Je tenká, tudíž se s ní hezky pracuje. Kromě toho má Victoria i specifický styl, kterým ji nanáší. No udělej si názor sám*a.👇

LOOK OF THE WEEK

Tento týden nechala všechny v obdivu Julia Fox, která na New Yorkském Fashion Weeku vynesla look alá poodle.🐩 K šatům značky Wiederhoeft přidala i icey make-up look doplněný o vybělené obočí, studenou růžovou rtěnku a bílé stíny.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.