Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Baletky, normcore 2.0 a mořské panny: 3 nejzásadnější beauty trendy z newyorského fashion weeku

Budeš chtít nosit mašle a stuhy po vzoru baletek, nebo krystaly a růžové oční stíny na víčkách jako mořská panna?

Ačkoli je dnes již poměrně naivní myslet si, že to, co se předvádí na přehlídkových molech v oblasti beauty, se nutně bude objevovat i následující sezónu, přehlídky jsou vždy dobrým výchozím bodem pro sledování toho, co se skutečně stane trendem.

Sociální média, zejména Instagram a TikTok, mají tu úžasnou moc, že vše využívají tady a teď, i když návrháři tyto trendy nazývají trendy příštího jara/léta 2024. Ale ať už tyto looky budeš nosit teď, nebo si je necháš na příští rok, nám je to vlastně jedno. Co nás zajímá, je přehled tří nejdůležitějších beauty trendů, které přinesl newyorský týden módy.

Mašle a stuhy všech tvarů a velikostí

Říkej tomu, jak chceš, baletcore nebo cutecore. Faktem je, že stuhy do vlasů zažívají velký comeback a jako trend jsou silnější než kdy dřív. Někdy jsou ozdobné, jindy nostalgické, doplňují jednoduchý, elegantní look a umocňují okouzlující estetiku saténových šatů a topů s mašlí.

Sandy Liang je střídavě kombinuje s organzovými květy v růžové a černé barvě. Collina Stada je splétá do mikro copánků ve stylu rasta, aby inspirovala budoucí nevěsty. Alice & Olivia je zase umisťuje jako brože přímo pod elegantní pletený drdol.

Normcore 2.0

Líčení a účesy jsou jednoduché a přímočaré, ale důraz se vždy klade na detaily. Počínaje Michaelem Korsem, který volí kombinaci extrémního lesku a dlouhých copů.

Adeam vytváří účes v italském stylu s nízkým drdolem a pramínky rámujícími obličej a kombinuje ho s piercingem na obličeji. Tory Burch zase vsadila na luxusní look s velmi precizními, ale přirozenými drdoly a nízkými copánky staženými sponkami s drahokamy.

Mořská víla ve městě

Přestože letos v létě byla vodní estetika populární zejména díky filmu s úžasnou Halle Bailey, vypadá to, že efekt podmořské hladiny nás jen tak nepustí. Jason Wu přišel s wet lookem a s ofinkami, které vypadají jako chapadla. 

Anna Sui a Mansur Gavriel jdou do vodního looku naplno díky kouřovým očím v tisíci odstínech modré a tyrkysové. Tara Babylon nevynechává kamínky s perlami, které v kombinaci s pudrově růžovými očními stíny vytvářejí moderní verzi mořské panny ve městě.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.