Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Balenciaga představila novou kolekci

Značka Balenciaga znovuobnovila svou kolekci s názvem Objects, ve které si opravdu každý z nás přijde na své.

V kolekci Objects, kterou nedávno představil módní dům Balenciaga, najdeš téměř všechny předměty týkající se každodenní potřeby, jako je mýdlo, vonné visačky, šálky na kávu a flétny na šampaňské, spolu se speciální edicí v podobě nábytkové spolupráce s Tejo Remym a sérií soch ikonických tenisek Triple S.

Součástí kolekce je i nádobí a zlaté nebo stříbrné sklenice na víno a šampaňské, na nichž je vyryté slavné logo Balenciaga. Ke sklenicím je možné zakoupit i odpovídající sady podtácků.

Ložní prádlo je zdobeno uměleckým dílem Balenciaga Hotel & Resorts, které se opakuje jak na rohožce a ručnících, tak i na nádobí vytvořeném ve spolupráci s Ginori 1735.

Nejenom lidé mohou jíst z nádobí Balenciaga – miska nejlepšího přítele člověka prošla vážným vylepšením. Ve skutečnosti se v kolekci nachází nemalé množství předmětů pro domácí mazlíčky. Najdeš zde nadýchané pelíšky ve tvaru srdce, vodítka připomínající oboustranný metr, obojky, a dokonce i náhrdelník s personalizovanou visačkou.

Jako reakce na vánoční sezónu vytvořila Balenciaga sadu vánočních ozdob, které mají tvar ikonických kusů oblečení či doplňků značky Balenciaga. Mimo jiné se můžeš vybavit i věcmi, jako je podložka na jógu, žerzejový povlak na polštář vyrobený z upcyklovaných triček nebo cestovní polštář do letadla.

Od 21. listopadu budou vybrané prodejny Balenciaga nabízet i službu osobního balení dárků s personalizovanými stříbrnými stuhami. Pro ztvárnění této kampaně s názvem „Balenciaga Gift Shop“ využil módní dům dovednosti dokumentárního fotografa Gabriele Galimbertiho, který často používá svůj fotoaparát k zachycení „rozsáhlých portrétů každodenních výstředností“.