Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Balaton Sound Festival: Recap

Jak si užili vyhlášený festival Balaton Sound Češi? Kolik utratili a co si myslí o sexu na festivalu? Dozvíš se také něco o tom, jak si fesťák užila Bé Hà Nguyen.

Jak vypadal ročník 2022?

Balaton Sound Festival se konal po dvouleté pauze u jezera Balaton, kde přijeli vystoupit ty největší hvězdy elektronické hudby.

Areál měl hned několik stagí, kde byl program vždy až do 6 do rána. Každý si tak podle svého vkusu mohl užít nespočet umělců a různých hudebních stylů přes techno, electro až po house.

Na main stagi se střídali světoví DJové jako Martin Garrix, Timmy Trumpet, Marshmello nebo Robin Schulz a mnoho dalších. Vždy byli 3 velká vystoupení za sebou a za mě největším překvapením bylo dokonalé načasování a žádná zpoždění. Každý večer bylo velké finále v podobě ohňostrojů, které doplňovaly konec představení, konfety, efekty a neskutečné světelné shows.

V hlavních prostorech festivalu se to množilo výběrem jídla a občerstvení. Mohl/a sis dát jídlo od kebabu až po itálii, od vegetariánského až po vegan. Ceny vůbec nebyly špatné a rozhodně to tvou pěněženku bolet nebude. Co bylo dražší byl alkohol, s čímž se ale většinou počítá.

V každém koutu byli plážoví DJs, kde hrála hudba pro ty, co se chtěli válet u vody, ale přitom nasávat atmosféru. Pokud se ale člověk nudil, mohl si vyzkoušet hned několik atrakcí. Třeba takový flying angel, kdy se připoutáš na křídla ve vzduchu s výhledem na celý festival či, safari lodge nebo speciální stage plnou té nejšílenější výzdoby. Také sis mohl v jednotlivých místech posedět, odpočinout si a nabrat sílu na další show.

Tento ročník byl fakt hot, nejen skrz line-up, ale také počasí. Celý fesťák se nesl ve vyšších třicítkách. Naštěstí velkou výhodou bylo samotné jezero Balaton. Přes den všichni leželi (a střízlivěli) u vody, opalovali se a nebo si půjčili loďku či paddleboard a užívali si jako na dovolené.

Balaton fits

Co na sebe oblékli návštěvnící festivalu tento rok?

A co na festival říkají Češi?

Kolik v průměru utratí a upřednostňují být střízliví nebo pít alkohol? Najdeš na našem tiktoku.

Rozhovor s Bé Hà Nguyen

Bé Hà Nguyen nám poskytla exkluzivní rozhovor přímo z místa festivalu. Jak si ona užila čtyřdenní párty?