Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

B4L: Vaše nejlepší outfity

Léto je v plném proudu a s ním i festivaly. Podívej se s námi do módního zákulisí Beats for Love, u nás největší elektronické taneční události.

Podařilo se nám vytvořit největší elektronický taneční festival v srdci Evropy. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků.
Kamil Rudolf (ředitel festivalu)

B4L se každé léto odehrává v industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Tyto neobvyklé prostory dávají vystoupením a outfitům ještě větší rozměr, přesvědč se o tom!

Můj oufit je vlastně DIY. Koupila jsem si lila košili v sekáči, ale byla moc dlouhá, tak jsem ji zkrátila a ze zbytku látky udělala podprsenkový crop top.
Johana

Protože se počasí proměňovalo každou chvílí, všimla jsem si, že většina #trendsetters sázela na kalhoty a kratší topy různých střihů, materiálů – spíše v neutrálních barvách.

Možná vypadám cool, ale je mi hic.
Filip

Další galerie potvrzuje teorii praktičnosti kalhot, ale také fakt, že ve vedrech se dlouhé nohavice nedají ustát, a tak přichází na řadu kraťasy, sukně a šaty. Co se týče barev, tak jsou opět neutrální a jsou to spíše potisky a střihy, které bourají formální hranice.

Třetí galerie naznačuje, jak krásně se dá spojit pohodlnost s jednoduchostí a jak touto kombinací zaujmout.

Svůj outfit jsem nějak nehrotila, prostě jsem se chtěla celý večer cítit dobře.
Míša

Míša se nejen cítila, ale i vypadala dobře!💚

Poslední fotky jsou důkazem toho, že růžová je barvou roku a že je to festivalová #go-to.

Pokud je někdy vhodný čas na vyzývavý outfit, je to právě festival, kde tě za něj nebude nikdo soudit, právě naopak ho budou vyzdvihovat.💓

Všichni jste vypadali skvěle!🚀

Ať už jsi, nebo nejsi součástí mého článku, na outfity jsem se nemohla vynadívat. Festival byl celkově božský a nesl se v krásném umělecko-módním moodu.